خرید تور نوروزی

عارف غلامی در استقلال می‌ ماند ؟ پیشنهادهای خارجی سر راه مدافع جوان

عارف غلامی در استقلال می‌ ماند یا خیر احتمالا سوال بسیاری از هواداران استقلال است چراکه این مدافع 26 ساله تیم ملی با پیشنهادهای خوب خارجی مواجه شده است.

به گزارش انصاف ورزشی، عارف غلامی مدافع گلستانی تیم فوتبال استقلال که در زمان استراماچونی به این تیم ملحق شد و با عملکرد خوب خود به پیراهن تیم ملی ایران هم رسید، حالا با پیشنهادهای خارجی مواجه شده است موضوعی که تبدیل به یکی از نگرانی‌‌های هواداران استقلال پس از قهرمانی شده است.

عارف غلامی پس از آنکه در دربی دو فصل پیش جام حذفی با پارگی رباط صلیبی زانو مواجه شد مدت زیادی را از میادین دور بود اما درست در زمانی که موضوع سرباز شدن مرادمند و یزدانی تبدیل به دردسری بزرگ برای استقلال شده بود، به میادین بازگشت و با عملکردی عالی استقلال و فرهاد مجیدی را در کسب عنوان قهرمانی کمک کرد.

عارف غلامی در استقلال می‌ ماند ؟ پیشنهادهای خارجی سر راه مدافع جوان

حالا اما عارف با دو پیشنهاد از پرتغال و پیشنهادهایی از قطر مواجه شده است و احتمال دارد به هدف ادامه فوتبال در خارج از ایران استقلال را پس از چندسال ترک کند. موضوعی که اگر عملی شود استقلال را با چالش پیدا کردن جانشین برای مدافع با استعداد خود رو به رو می‌کند. تیمی که هنوز پس از جدایی فرهاد مجیدی سرمربی ندارد هرچند از ریکاردو ساپینتو به عنوان گزینه اصلی نیمکت آبی‌ها یاد می‌شود.

البته گفتنی است اگر عارف لژیونر نشود احتمالا در استقلال خواهد ماند. باید منتظر ماند و دید که با این تفاسیر آیا عارف غلامی در استقلال می‌ ماند یا خیر.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا