یک مقام ارتش: جهاد تبیین برای دشمن خطرآفرین است

امیر سرتیپ خلبان قربانی، فرمانده هوانیروز ارتش گفت: جهاد تبیین برای دشمنان ما خطرآفرین است زیرا توطئه‌های آن‌ها را نقش بر آب می‌کند، در نتیجه وظیفه و تکلیف همه ما با ابزار جهاد تببین، مقابله با دسیسه‌های شوم دشمنان است.

به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ خلبان یوسف قربانی در جلسه جهاد تبیین که در جمع فرماندهان و کارکنان پایگاه پنجم هوانیروز مشهد مقدس برگزار شد، با تأکید بر لزوم تبیین حقایق در کشور به نقشه‌های شوم دشمنان اشاره کرد و گفت: جهاد تبیین یکی از نیازهای اساسی امروز جامعه است و درست انجام ندادن آن می‌تواند نتایج زیان‌باری را به وجود بیاورد.

وی افزود: به طور کلی جهاد تبیین برای دشمنان ما خطرآفرین است زیرا توطئه‌های آن‌ها را نقش بر آب می‌کند، در نتیجه وظیفه و تکلیف همه ما با ابزار جهاد تببین، مقابله با دسیسه‌های شوم دشمنان است.

فرمانده هوانیروز ارتش با اشاره به این که امروز هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان قوی‌ترین یگان بالگردی خاورمیانه نقش بسیار مهمی در برهم زدن معادلات نظامی دشمنان دارد، اظهار کرد: دشمنان ما می‌دانند که اگر بخواهند کوچکترین حرکتی بکنند، با سخت‌ترین پاسخ‌ها مجازات خواهند شد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا