خرید تور نوروزی

سردار حسنی آهنگر: در پارچین خرابکاری رخ داده است

فرمانده دانشگاه امام حسین سپاه با اشاره به شهادت اخیر یک کارمند وزارت دفاع، آن را نتیجه “خرابکاری” توصیف کرد.

به گزارش عصرایران، او به صراحت اشاره نکرد که منظور وی کدام حادثه است اما باشگاه خبرنگاران صداوسیما ضمن انتشار این خبر اشاره به حادثه انفجار روز 4 خرداد در واحد وزارت دفاع در پارچین تهران داشت.

سردار سرتیپ پاسدار حسنی آهنگر فرمانده دانشگاه امام حسین سپاه گفت: خطوط تولید ما هدف خرابکاری صنعتی قرار می گیرد؛ شهید وزارت دفاع خودش مورد هدف نبود اما تحت تأثیر یک خرابکاری صنعتی قرار گرفت.

باشگاه خبرنگاران صداوسیما با اشاره به این خبر نوشت «عصر روز ۴ خرداد طی سانحه‌ای که در یکی از واحد‌های تحقیقاتی وزارت دفاع در منطقه‌ی پارچین به وقوع پیوست؛ مهندس احسان قد بیگی به شهادت رسید و یکی دیگر از همکاران ایشان دچار جراحت شد. شهید قدبیگی متولد ۱۳۷۳ بود و لیسانس مکانیک از دانشگاه صنعتی شریف داشت.»

روز 23 خرداد جاری هم وزارت دفاع از درگذشت یکی از کارکنان بخش هوافضای خود در سمنان خبر داد. 

روابط عمومی وزارت دفاع درباره جزییات این خبر گفته بود: “یکی از کارمندان وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، عصر روز یکشنبه ٢٢ خرداد، حین انجام ماموریت در منطقه عمومی سمنان به شهادت نائل آمد. کارمند محمد عبدوس از کارکنان وزارت دفاع بود که به خیل عظیم شهیدان ملحق شد”.

وزارت دفاع درباره جزئیات این حادثه اطلاعات بیشتری را منتشر نکرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، فرمانده دانشگاه امام حسین سپاه گفت: حتما باید به قدرت بین المللی برسیم که راهش قدرت علمی است؛ دشمن در جنگ ترکیبی، با جنگ اقتصادی و مقابله با پیشرفت های علم و فناوری علیه ما عمل می کند.

 به گفته حسنی آهنگر آنها در جنگ روانی با تصویرسازی، تحریف و تخریب ارکان جمهوری اسلامی، باور مردم و تصمیم مسئولان را تغییر می دهند. وی افزود: مراکز علم و فناوری دانش بنیان می توانند مراکز حیاتی کشور باشند. نوع جنگ و تهدیدها تغییر کرده و جنگ ها ترکیبی و پیچیده شده اند؛ سرمایه گذاری در اموری که اولویت ندارد، موجب پول پاشی های نادرست شده است.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا