صدیقی: «قضات ما بوی پیغمبر می‌دهند»

روزنامه همدلی نوشت:

جت‌الاسلام کاظم صدیقی، خطیب نماز جمعه تهران در نماز جمعه این هفته تهران گفت: گناه عبادت شیطان است، شایعه‌پراکنی‌ها گناه شیطان است. پای شبکه‌های مجازی و ماهواره‌ای می‌نشینند. کسانی که پای روباه پیر و عربستان منحوس می‌نشینند بر اساس گفته‌های امام جعفر صادق گناه‌کار است.
به گزارش ایلنا، خطیب این هفته نماز جمعه گفت: اگر گوینده حرف از خدا بزند که انسان چیز یاد گرفته است اما اگر حرفی غیرازاین بزند فردی که دیده است عبادت شیطان کرده است. وی افزود: همیشه با خدا باشیم و او را دوست بداریم و حواسمان باشد که ناراضی‌اش نکنیم.
خطیب جمعه تهران گفت: در ایام‌الله هفته قوه قضائیه هستیم و مناسبت این هفته شهادت معمار دستگاه قضایی آیت‌الله دکتر بهشتی و ۷۲خدمتگزار مملکت است. وی ادامه داد: آیت‌الله بهشتی نه‌تنها مظلوم زیست و به شهادت رسید بلکه یکی از جهات مظلومتیش این است که شناخته نشد و هنوز هم مظلوم است. ایشان در دوران طلبگی ما در ابعاد مختلف ما را نوازش و راهنمایی می‌کرد، کمک‌های مادی و معنوی قبل از انقلاب از ایشان دریافت می‌کردیم. در مسیر عشق به خدا گام می‌نهاد.
وی خاطرنشان کرد: آیت‌الله بهشتی کار برای خدا می‌کرد و ترسی از ملامت نداشت، آزاده و موحد بود و دل برای خدا کنده بود.
صدیقی افزود: آیت‌الله بهشتی ظرفیت مدیریت جهانی داشت و این شخصیت را از ما گرفتند، البته قبل از این‌که او را از ما بگیرند شخصیت او را ترور کردند و منزوی کردند. آقای بهشتی مجلس خبرگان، شورای انقلاب و قوه قضائیه و ‌‌‌… منزوی بودند؛ اما همان‌طور که رهبر انقلاب گفتند اثر شهید سردار سلیمانی از سردار سلیمانی بیشتر است شهید بهشتی هم همان‌گونه بودند و خون ایشان انقلاب را خالص کرد. امام‌جمعه موقت تهران افزود: خدای متعال قانون فرستاده است ک برای پاسداری از قانون میزان فرستاده است که قوه قضائیه این است که قانون کمرنگ نشود. وی ادامه داد: قوه قضاییه در قدم اول سعی می‌کند فضای امنیت به وجود بیاورد. همه روسای قوه قضاییه منتخب نائب امام زمان بودند و رسالت خودشان را ایفا کردند و دو انتخاب اخیر تفاوتشان با روسای قوه قضاییه سابق این است که از درون قوه قضاییه بودند و اشراف و اطلاعات کافی در اختیارشان بود. صدیقی افزود: من رئیس نورانی قوه قضاییه فعلی را از ۵۰سال قبل می‌شناسم. خطیب این هفته نماز جمعه تهران گفت: قضات ما بوی پیغمبر می‌دهند و جای امیرالمؤمنین نشسته‌اند.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. آقای صدیقی استحضارا آقای قاضی منصوری هم بوی پیامبر میداد که با اختلاس هزاران میلیلرد راهی اروپا شد و برای فاش نشدن پشت پرده ها کشته شد؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا