یعنی سردار سلامی نمی‌داند…

حجت‌الاسلام حمید رسایی، نماینده‌ی دوره‌های هشتم و نهم مجلس در یادداشتی تلگرامی با عنوان «یعنی سردار سلامی نمی‌داند…» نوشت:

روزنامه فرهیختگان که تحت مدیریت عالی یکی از چهره‌های سابقا امنیتی است با متوسل شدن به توییت کارشناس ثابت بی‌بی‌سی و قرار دادن آن کنار توییت بنده، در کانالش نوشته است:

“اگر می‌خواهید فرق کنش عقلانی سیاسی با محوریت منافع ملی را با عمل سیاسی هیجانی درک کنید کافی است واکنش جناب عطاالله مهاجرانی و جناب حمید رسایی به جابجایی رییس سازمان ا‌طلاعات سپاه را مقایسه کنید.

مهاجرانی با سابقه سیاسی کذا در میانه حملات ضدانقلاب و رسانه‌های سعودی، تغییرات زیاد رییس سیا در آمریکا را به رخ کشیده ولی رسایی همراه آن رسانه‌ها پایکوبی کرده(!)

یعنی جناب رسایی نمی‌داند در اوج جنگ روانی دشمن در خصوص امنیت ایران، نباید حساب‌های سیاسی داخلی را صاف کرد؟”

در پاسخ به این دوستان باید گفت: اولا رسایی بابت عزل و برکناری آقای طائب پایکوبی نکرده بلکه فقط به نکته‌ای واضح و بدیهی اشاره کرده که بعد از عزل منتظری، تاثیرگذارترین و خبرسازترین عزل، برکناری رییس سازمان اطلاعات سپاه خواهد بود که تاکنون همینطور بوده است.

ثانیا مطابق نگاه سطحی شما قبل از حمید رسایی، این فرماندهی کل سپاه، سردار سلامی بوده که دچار عمل هیجانی شده و قبل از اتمام تاریخ حکمی که سال ۹۸ به عنوان یکی از چند معاون خود برای آقای طائب صادر کرده، رییس حفاظت اطلاعات سپاه (که منصوب رهبر انقلاب است) را به عنوان معاون جدید و رییس سازمان اطلاعات سپاه منصوب کرده و زمینه را برای حملات ضدانقلاب و رسانه‌های معاند فراهم کرده است! یعنی با منطق سطحی و سست روزنامه فرهیختگان، سردار سلامی نمی‌داند که در اوج جنگ روانی دشمن در خصوص امنیت ایران، نباید رئیس سازمان اطلاعات را تغییر بدهد و زمینه طرح شایعات بی‌اساس صهیونیست‌ها در مورد آقای طائب را تقویت کند؟

ثالثا از نگاه ما البته در کنار خدمات این نهاد امنیتی مهم اما وجود برخی اشکالات غیرقابل گذشت، فرمانده کل سپاه را به این نتيجه رسانده که علی‌رغم همه این مباحث، بیش از این تعلل نکند و اقدامی که سه سال قبل قصد انجامش را داشت و برخی با وساطت و اصرار جلوی آن را گرفتند، در این مقطع زمانی صورت دهد. اکنون با توجه به تمرکز رییس جدید سازمان اطلاعات سپاه بر مسائل امنیتی و پر کردن حفره‌های امنیتی (که در این مدت ضربات سنگینی از این ناحیه خورده‌ایم) و هپچنین عمل به نهی شرعی رهبر انقلاب در خصوص ممنوعیت ورود سپاه به جناح بندی‌های سیاسی و تبدیل نشدن به ابزار یک اقلیت سیاسی که همواره عمل به این‌ نهی مورد تأکید فرمانده سپاه نیز بوده، از این پس، جریان نفوذ، ضربات سختی خواهد خورد و بدون شک، خدمات و زحمات سربازان گمنام امام زمان عج در سپاه، بیش از گذشته، امنیت کشور را ارتقا خواهد داد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

  1. این ماجرا امنیتی است،و لذا کامنتی موجود نیست.نوشتن کامنت در این شرایط برای انصاف نیوز،بی انصافی اســـــت.

  2. از این پس، جریان نفوذ، ضربات سختی خواهد خورد و بدون شک، خدمات و زحمات سربازان گمنام امام زمان عج در سپاه، بیش از گذشته، امنیت کشور را ارتقا خواهد داد
    ‌################################
    فعلآ این ایران است که ضربات سختی از اسرائیل می خورد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا