جزئیات حادثه هواپیما مشهد – مسقط

مدیر روابط عمومی هواپیمایی قشم ایر گفت: مسافران هواپیمای مشهد به مسقط که بامداد امروز در هنگام تیک آف دچار سانحه شده بود با هواپیمای جایگزین به سلامت به مقصد عمان رسیدند.

قشم اير

به گزارش همشهری آنلاین، صابر نوروزی مدیر روابط عمومی هواپیمایی قشم ایر گفت:  مشکل هواپیمای مشهد – مسقط برطرف شده و پرواز جایگزین از طریق هواپیمای شرکت قشم در نظر گرفتیم و ساعاتی پیش این پرواز انجام شد. هواپیما به سلامت به مقصد مسقط رسید.

به گفته مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی قشم ایر ترکیدگی لاستیک بعد از تیک آف کردن هواپیما رخ داده و خلبان تشخیص داده که باید این پرواز بازگردد البته با توجه به آنکه این هواپیما  باید کاهش سوخت را انجام می داد حدود یک تا دو ساعت  پرواز  باید انجام می شد. در نهایت بعد از کاهش سوخت هواپیما، به سلامت در فرودگاه مشهد بر زمین نشست.

نوروزی می گوید: با توجه به تاخیر ایجاد شده در این مسیر اطلاع رسانی‌ها برای تاخیر پرواز در مسیر مسقط به مشهد انجام شده است.

پرواز مشهد- مسقط عمان بامداد امروز به دلیل ترکیدگی لاستیک در فرودگاه مشهد با ٧٠ مسافر  دچار مشکل شد که هواپیمای جایگزین در این  مسیر تعیین شد.


آریان، معاون فرماندهی ناوگان قشم ایر گفت: پرواز شماره ۲۱۱۸ شرکت هواپیمایی قشم که فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد مشهد را به مقصد مسقط ترک کرده بود، حدود ۵ دقیقه بعد از تیک‌آف خلبان متوجه چرخش ناگهانی شد.

به گزارش همشهری آنلاین، توضیحات معاون فرماندهی ناوگان قشم ایر در خصوص نقص فنی پرواز مشهد-مسقط را ببینید

یک پیام

  1. این حضرات چرا اعتراف نمیکنن که تو اون شرکت خراب شده چخبره؟ دو روز دیگه مجوز عملیاتشون رو هواپیمایی کشوری باطل میکنه! همین افرادی که باهاشون مصاحبه صورت گرفته از عوامل اصلی بی نظمی و هرج و مرج قشم ایر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا