خرید تور تابستان

عارف غلامی از استقلال جدا شد ؟

عارف غلامی با انتشار تصاویری از عملکردش در استقلال و نوشتن جمله‌ای مبهم به شایعات رفتنش دامن زد تا حالا سوال آبی‌ها این باشد، عارف غلامی از استقلال جدا شد ؟

به گزارش انصاف ورزشی، عارف غلامی مدافع گلستانی تیم فوتبال استقلال که در زمان استراماچونی به این تیم ملحق شد و با عملکرد خوب خود به پیراهن تیم ملی ایران هم رسید، حالا با پیشنهادهای خارجی مواجه شده است موضوعی که تبدیل به یکی از نگرانی‌‌های هواداران استقلال پس از قهرمانی شده است.

عارف غلامی پس از آنکه در دربی دو فصل پیش جام حذفی با پارگی رباط صلیبی زانو مواجه شد مدت زیادی را از میادین دور بود اما درست در زمانی که موضوع سرباز شدن مرادمند و یزدانی تبدیل به دردسری بزرگ برای استقلال شده بود، به میادین بازگشت و با عملکردی عالی استقلال و فرهاد مجیدی را در کسب عنوان قهرمانی کمک کرد.

عارف اما امروز ایران را به مقصد نامعلومی ترک کرد و ساعاتی پیش با انتشار منتخبی از عملکردش در استقلال جمله‌ی «بماند به یادگار» را زیر پست اینستاگرامی خود که بعد آن را استوری هم کرد، نوشت تا جدایی خود را به نوعی تایید کند.

عارف غلامی از استقلال جدا شد ؟
عارف غلامی از استقلال جدا شد ؟

استقلال در این پست که نقطه قوت تیم قهرمان در فصل پیش بود، تاکنون دانشگر را از دست داده و احتمالا سیلوا را هم از دست خواهد داد و تنها محمد حسینی مدافع هوادار را به خدمت گرفته است.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا