پخش زنده تنیس ویمبلدون 2022 امروز 13 تیر 1401


امروز و در جریان رقابت‌های ویمبلدون، کارلوس آلکاراس و نواک جوکوویچ رقابت می‌کنند. برای پخش زنده تنیس ویمبلدون 2022 امروز 13 تیر 1401 با ما باشید.

در روزهای گذشته تنیس ویمبلدون و در بخش مردان این رقابت‌ها، نواک جوکوویچ و رافائل نادال تا اینجای کار توانسته‌اند حریفان را شکست دهند اما اندی ماری، استفانو سیتسیپاس و کارلوس آلکاراس تنیسورهای مطرحی هستند که با شکست در برابر حریفان از صعود به مراحل بالاتر بازمانده‌اند. برای تماشای پخش زنده ویمبلدون 2022 امروز 13 تیر 1401 با ما باشید.

پخش زنده تنیس ویمبلدون 2022 امروز 13 تیر 1401

پس از گرند اسلم رولان گاروس که با قهرمانی نادال در بخش مردان و اشویانتک در بخش زنان همراه بود، باید سراغ قدیمی‌ترین و باشکوه‌ترین رویداد ورزش تنیس در جهان یعنی ویمبلدون برویم؛ مسابقاتی که قبله‌گاه بسیاری از تنیس‌بازان به حساب می‌آید و هر ساله در اواخر ماه ژوئن به مدت ۲ هفته در زمین‌های چمن «باشگاه تنیس و کروکت انگلستان» واقع در محله ویمبلدون شهر لندن برگزار می‌شود.

رقابت‌های ویمبلدون امسال دو تفاوت عمده با ادوار گذشته دارد؛ مسئولین تنیس بریتانیا چندی پیش در اقدامی جنجال‌بر‌انگیز بازیکنان کشورهای روسیه و بلاروس را در پی تهاجم روسیه به اوکراین از شرکت در ویمبلدون منع کردند و اتحادیه‌های تنیس مردان و زنان هم در پاسخ به این اقدام، امتیازات رنکینگ را از سومین گرند اسلم فصل حذف کردند تا شاهد ویمبلدونی کاملاً متفاوت در سال ۲۰۲۲ باشیم. تصمیم مسئولین ویمبلدون موجب شده تا ۱۶ بازیکن از جمع ۱۰۰ تنیس‌باز برتر مرد و زن جهان، از جمله دنیل مدودف روس نفر اول تنیس مردان در این دوره غایب باشند.

امروز و در مهم ترین رقابت‌ ویمبلدون از ساعت 20:15 رافائل نادال به مصاف رقیبی از کشور هلند می‌رود. گفتنی است تا اینجای کار استفانوس سیتسیپاس، کارلوس آلکاراس و اندی ماری نامدارانی هستند که از رقابت‌ها حذف شدند و جوکوویچ و نادال حالا بخت‌های اصلی قهرمانی هستند. برای دیدن پخش زنده دیدار حساس نادال در ساعت شروع مسابقه از لینک مربوطه استفاده کنید:

لینک 1: پخش زنده مسابقات تنیس ویمبلدون امروز 13 تیر 1401 (نادال)

اما همانطور که وعده دادیم و برای پوشش کامل رقابت‌های ویمبلدن 2022 و تماشای پخش زنده تنیس ویمبلدون 2022 امروز 13 تیر 1401 می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید که پوششی جامع برای همه رقابت‌های روز هستند:

لینک 1: پخش زنده ویمبلدون 2022 امروز 13 تیر 1401

لینک 2:‌ پخش زنده مسابقات تنیس ویمبلدون 2022 امروز 13 تیر 1401

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا