پخش زنده بسکتبال ایران و سوریه 13 تیر 1401

تیم ملی بسکتبال ایران امروز در دیداری حساس و سرنوشت ساز به مصاف سوریه می‌رود. پخش زنده بسکتبال ایران و سوریه 13 تیر 1401 را با ما ببینید.

تیم ملی بسکتبال ایران امروز از ساعت 19:30 در دیداری سرنوشت‌ساز در مسیر صعود به جام جهانی بسکتبال بایستی به مصاف سوریه برود. ایران دیدار پیشین خود برابر قزاقستان را واگذار کرد تا کار برای صعود ایران بسیار پیچیده شود. برای تماشای پخش زنده بسکتبال ایران سوریه امروز 13 تیر 1401 با ما باشید.

پخش زنده بسکتبال ایران و سوریه 13 تیر 1401

سروقامتان ایرانی در پنجره دوم با یک باخت دور از انتظار خانگی و یک برد نه‌چندان قانع‌کننده برابر سوریه عملکرد خوبی نداشتند تا در پایان با قرار گرفتن در رده دوم گروه C رقابت‌ها به کار خود پایان دهند. از آن زمان کادر فنی و ترکیب تیم ملی دچار تغییراتی شده است.

حالا تیم ملی با هدایت سعید ارمغانی به عنوان سرمربی، باید بعد از باخت مقابل قزاقستان، میهمان سوریه‌ای باشد که در پنجره گذشته میزبان آن بود و مقابل آن‌ها کار ساده‌ای نداشت.

البته تیم ملی ایران در این پنجره با ترکیب متفاوت‌تری نسبت به پنجره دوم مقابل حریفان خود قرار می گیرد. حامد حدادی و بهنام یخچالی را می‌توان از اصلی‌ترین غایبان پنجره قبل دانست که در این دو بازی پیش رو کمک حال سایر ملی‌پوشان هستند، خصوصا حضور حامد حدادی بسیار اهمیت دارد چرا که یک تنه می‌تواند نتایج را برای ایران تغییر دهد. در هر حال برای تماشای پخش زنده مسابقه بسکتبال ایران و سوریه 13 تیر 1401 در ساعت شروع مسابقه 19:30 از یکی از لینک‌های زیر استفاده کنید:

لینک 1: پخش زنده بسکتبال ایران سوریه امروز 13 تیر 1401

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا