پخش زنده تنیس ویمبلدون 2022 امروز 14 تیر 1401

امروز اولین دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی تنیس ویمبلدون برگزار خواهد شد. برای تماشای پخش زنده تنیس ویمبلدون 2022 امروز 14 تیر 1401 با ما باشید.

با گذر از مراحل پیشین که با حذف ستارگانی چون کارلوس آلکاراس، اندی ماری و استفانوس سیتسیپاس همراه بود، امروز و فردا دیدارهای مرحله یک چهارم برگزار می‌شود. حال تنها نادال و جوکوویچ باقی‌ مانده‌اند و باید دید آیا ممکن است شاهد یک رویارویی جذاب بین این دو باشیم. برای پخش زنده تنیس ویمبلدون امروز 14 تیر 1401 با ما باشید.

پخش زنده تنیس ویمبلدون 2022 امروز 14 تیر 1401

رقابت‌های ویمبلدون امسال دو تفاوت عمده با ادوار گذشته دارد؛ مسئولین تنیس بریتانیا چندی پیش در اقدامی جنجال‌بر‌انگیز بازیکنان کشورهای روسیه و بلاروس را در پی تهاجم روسیه به اوکراین از شرکت در ویمبلدون منع کردند و اتحادیه‌های تنیس مردان و زنان هم در پاسخ به این اقدام، امتیازات رنکینگ را از سومین گرند اسلم فصل حذف کردند تا شاهد ویمبلدونی کاملاً متفاوت در سال ۲۰۲۲ باشیم.

تصمیم مسئولین ویمبلدون موجب شده تا ۱۶ بازیکن از جمع ۱۰۰ تنیس‌باز برتر مرد و زن جهان، از جمله دنیل مدودف روس نفر اول تنیس مردان در این دوره غایب باشند. الکساندر زورف آلمانی نیز به خاطر مصدومیت بدی که در رولن گاروس داشت این رقابت‌ها را از دست داد و حال تنها جوکو و رافا برای قهرمانی تلاش می‌کنند.

امروز و در دو دیدار مرحله یک چهارم نهایی (روز اول)، ابتدا جوکوویچ از ساعت 17:00 به وقت ایران به مصاف یانیک سینز، نفر سیزدهم رده‌بندی جهانی می‌رود که روز گذشته با نمایشی بی‌نقص، کارلوس آلکاراس را حذف کرد. در دیدار دوم نیز، کمرون نوری از بریتانیا که نفر دوازدهم رده‌بندی است باید از ساعت 17:45 به مصاف داوید گوفن بلژیکی برود. برای تماشای پخش زنده ویمبلدون 2022 امروز 14 تیر 1401 در ساعت شروع هر مسابقه از لینک مربوطه استفاده کنید:

لینک 1: پخش زنده مسابقات تنیس ویمبلدون 2022 امروز 14 تیر 1401 (جوکوویچ-سینر)

لینک 2: پخش زنده ویمبلدون 2022 امروز 14 تیر 1401 (نوری-گوفن)

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا