خرید تور تابستان

توضیحات سردار کوثری درباره‌ی انفجار قرارگاه مالک اشتر در تهران

خبرآنلاین نوشت: «جمعه شب گذشته فیلمی از انفجار نظر کابران فضای مجازی را به خود جلب کرد. در این میان، برخی رسانه ها مدعی شدند که این فیلم، لحظه انفجار «ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر» در تهران است.

ساعاتی بعد، سازمان تروریستی «مجاهدین خلق»( منافقین)، مسئولیت این انفجار تروریستی را بر عهده گرفتند. طرح این ادعا در حالی است که کشورهای اروپایی و آمریکا، سال هاست، سازمان منافقین را با توجیه دست کشیدن سازمان از عملیات تروریستی، از فهرست سازمان های تروریستی خود، حذف کرده اند.

در گفت و گو با سردار اسماعیل کوثری (جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله در سال های ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۹) و نماینده کنونی تهران در مجلس به بررسی این رخداد پرداخته که در ادامه می خوانید:

*فیلم ادعای انفجاری در قرار گاه مالک اشتر تهران را دیده اید، از پذیرش مسئولیت آن از سوی سازمان تروریستی منافقین خبر دارید؟

بله. البته، اولا انفجاری نبوده بلکه دو بمب دست ساز بسیار ضعیف منفجر کرده اند. فیلمبرداری از لحظه وقوع حادثه هم با هدف بزرگ جلوه دادن عملیات و مستندسازی خیانت شان برای دریافت پول انجام شده است. طبیعی است، دشمنان ایران به راحتی، بابت هر ادعایی، هزینه گزاف پرداخت نمی کنند، بنابراین، منافقین باید اثبات می کردند که عملیاتی بزرگ و موفقی انجام داده اند. اما واقعیت این است که منافقین، بزرگ نمایی تبلیغی کرده اند، وگرنه، عملیات آنها هیچ ارزش ویژه ای ندارد، زیرا در عملیات شان نتوانستند هیچ تخریب و امثالهم انجام دهند. این ها خود فروخته هایی وابسته به بیگانگان و آلت دست دشمنان هستند که می خواهند خودی نشان دهند و پولی بگیرند.

*اکنون که منافقین به عملیات تروریستی اعتراف کرده اند، آیا غرب این سازمان را به فهرست گروه های تروریستی بازمی گردانند؟

اینها عامل آمریکا و اسراییل هستند و آن ها هرگز نمی آیند نیروهای خود را در فهرست گروه های تروریستی قرار دهند، چون برای آنها کار می کنند و در واقع غربی ها کارفرمای تروریست های منافقین هستند. این وطن فروشان طی دهه ۶۰ حدود ۱۷ هزار نفر از عزیزان ما را به شهادت رساندند. آمریکا و اسراییل بجای پیگیری و برملا کردن این جنایات سازمان یافته و محاکمه تروریست ها در دادگاه های بین المللی همواره حامی آشکار و پنهان منافقین بوده اند.

*هدف منافقین از این عملیات پس از دوره ای تعلیق فعالیت های تروریستی را چه می دانید؟

سران اروپانشین منافقین خیال می کنند با گرفتن این فیلم ها به نظام جمهوری اسلامی ضربه وارد می شود اما برخلاف خیال خام شان مردم ما مصمم تر منسجم تر و با صلابت تر راه امام و شهدا را پشت سر مقام معظم رهبری ادامه خواهند داد. آنها جنایتی بزرگتر از جنابت های دهه ۶۰ نمی توانند انجام دهند، برای مثال در چنین روزهایی با بمب گذاری، رهبر انقلاب را مجروح کردند و سپس در هفتم تیر، ۷۲ تن را به شهادت رساندند و همینطور شهید کچویی و بعد شهید صدوقی را به شهادت رساندند با همه این جنایات آیا پایه های نظام جمهوری اسلامی مستحکم تر نشده است؟ محکم تر که شده هیچ، بلکه بلایی بر سر استکبار و صهیونیسم بین الملل آورده که اینها خودشان جرات نمی کنند، عرض اندام کنند.

*با توجه به محل حادثه به نظر می رسد، عوامل داخلی عاملان عملیات بوده اند …

بله، عوامل بیرونی چنین عملیاتی انجام نمی دهند چون می دانند زیر ذره بین و تحت پوشش نیروهای اطلاعاتی و امنیتی ما هستند. آنها با وعده و وعید از عوامل داخلی استفاده می کنند. به هر حال جمعه و روز تعطیل بوده ساعت ۹ شب آمده اند با استفاده از تاریکی، چنین حرکتی انجام داده اند و فیلم گرفته اند.

منافقین فعال در عملیات اخیر هم حتما، شناسایی و به سزای اعمال شان خواهند رسید. آنها باید بدانند جمهوری اسلامی، بیدی نیست که با این بادها بلرزد. جوان هایی که فریب پول و وعده های آن چنانی را می خورند و دست به چنین اقداماتی می زنند، بعد از دستگیری حتما از کرده خود پشیمان خواهند شد. منافقین بدانند که ما آنها را زیر ذره بین داریم و رهایشان نخواهیم کرد».

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. تحرکات تروریستی اخیر دار و دسته رجوی به دلیل نگرانی و تشویش و دلهره ای است که هیچ نشانی از حمایت و پشتیبانی مردم در اعتراضات اخیر آنها از این سازمان به چشم نمیخورد و در رقابت با دیگر گروه هایی که مدعی رهبری اپوزیسیون برانداز هستند به یک جریان حاشیه ای تبدیل شده است. از سوی دیگر وحشت از دست دادن حمایت سازمانها و افراد ایران ستیز در آمریکا و اروپا به دلایل فوق الذکر که دلباخته تبلیغات این دار ودسته شده اند آنها را به تکاپو واداشته تا به غیر از پول پاشی به پای سیاستمداران آمریکایی و اروپایی از رده خارج شده به نحوی خود را در اذهان آنها مطرح جلوه دهند. یک روز از بلندگوی یک بازارچه جیغ و داد زنده باد رجوی و مرگ بر این و آن راه میندازند و روز دیگر بر روی دیوارهای فرو ریخته یک مخروبه خارج از شهر همان شعارها را مینویسند و از آن فیلم و عکس میگیرند و در رسانه های خارج از کشور پخش میکنند که البته در این مورد باید اقرار کنم که در این اواخر به خوبی قادر شدند تا تمام مدعیان براندازی خارج از کشور را در پشت برنامه های تبلیغاتی خود قرار داده و نهایت استفاده را از آنها ببرند و در مقابل دوربینهای آنها الم و کتل خود را بیست و چهار ساعته به نمایش بگذارند و برنامه های تلویزیونی آنها را با عناصر خود تسخیر کنند. باید احمق باشیم که باور کنیم تروریستها کراوات نمیزنند.
    هیچ اهمیتی ندارد که آمریکا و اسراییل و اروپا و عربستان و شرکا چه نظری درباره آنها دارند بلکه مهم در این است که ما تردیدی نداشته باشیم که اکنون سالهاست آنها یک گروه تروریستی حرفه ای هستند که به راحتی از دامان صدام حسین به نتانیاهو و ترامپ پناه میبرند و ماموریتی جز تخریب ایران و ترور ایرانیان به آنها محول نمیشود ولی کسب محبوبیت مردم بر دوش خودشان است که آنها را به رقابت با دیگر مدعیان میکشاند. فرقه ای که ارتباط ارگانیک و پویایی با هیچیک از اقشار جامعه ایران ندارد چاره ای جز رویا پردازی و بزرگنمایی روشن شدن موتور کوچک تروریستی خود ندارد.
    حدس میزنم که فعالیتهای رقابتی خرابکارانه آنها در کوتاه مدت شدت خواهد گرفت و این تهدیدیست که امنیت و جان هر ایرانی را در هر مکان و نقطه ای در این کشور با مخاطره ای جدی روبرو میسازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا