پیمان بابایی به استقلال پیوست ؛ خرید غیرمنتظره آبی‌ها

پیمان بابایی به استقلال پیوست تا تبدیل به غیرمنتطره‌ترین خرید این فصل آبی‌ها شود اتفاقی که با واکنش تند تراکتوری‌ها نیز همراه شده است.

به گزارش انصاف ورزشی، روزهای نقل و انتقالاتی فوتبال ایران روزهای پایانی را دنبال می‌کند و رفته رفته تمرینات تیم‌ها نیز آغاز شده است.

اما در این بین استقلال که کمی دیرتر فصل نقل و انتقالات را آغاز کرده است هنوز درگیر معادلات این فصل است و حالا با قراردادی دو ساله پیمان بابایی مهاجم و وینگر فصل پیش تراکتور را به خدمت گرفته است.

انتقالی که به شدت غیرمنتظره رقم خورد و حتی شائبه‌ی رد شدن کاوه رضایی در تست های پزشکی را نیز بر سر زبان‌ها انداخت موضوعی که به نظر نمی‌رسد حقیقت نداشته باشد.

به هرروی پیمان بابایی مهاجم 28 ساله‌ی تبریزی سابق تراکتور با قراردادی دو ساله به استقلال ملحق شده و باید دید چه عملکردی را در لباس آبی به نمایش خواهد گذاشت.

پیمان بابایی به استقلال پیوست

گفتنی است کاظم محمودی مدیر تیم تراکتور که سابقه پوشیدن پیراهن استقلال را نیز در کارنامه دارد، به شدت از پیمان بابایی انتقاد کرد و او را به دلیل این انتقال بی تعصب خواند و به شدت به او انتقاد کرد. بابایی خیلی زود پس از امضای قرارداد امروز در تمرین آبی ها نیز حاضر شد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. هودران استقلال اول رفتن فرهاد خان مجیدی به امارت پشت کردن به هوداران نبود اذر جهرمی که از عباس گدا بیشتر لنگی هست و امنتیتی ترین وزیر دوران روحانی بود در اصل سجادی وزیر ورزش هست همکاره مامان اذر لنگ ها هست دستور داد مجیدی به جرم حمامت از مردم نباشند لنگی ها فقط خیانت به رقیب استقلال نکردند خیانت اشکار به تیم ملی کارلوس کیرش که فوتبال ایران رو در حد والیبال امروز مطرح کرده بود بعد از اعتراض لنگی ها به خاطر دلال برانکو هودارتش اخراج او سرنوشت امروز تیم ملی هودران با شرف استقلال دختران پسران افتخار کنید که تاجی نه امثال ترابی دارید نه پروین شما وریا غفوری به جرم با شما بودن از خانه خودش استقلال اخراج میشه بر عکس ترابی بیمه تیم ملی شد شرم اورترین بعد از بازی پیکان سند پست بودن حکومتی بودن لنگ بیشتر مشخص شد استقلال قهرمان لیگ حذفی و قهرمان جام برتر میشه تختی زمانه وریا غفوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا