خرید تور تابستان

واکنش محمد خاتمی به بازداشت تاجزاده

جواد امام مدیرعامل بنیاد باران با اشاره به بازداشت سیدمصطفی تاجزاده گفت: سیدمحمد خاتمی در تماسی با فخرالسادات محتشمی پور، از این اتفاق اظهار تأسف کرده است.


بصبح ما نوشت: مدیرعامل بنیاد باران از تماس تلفنی سیدمحمد خاتمی با فخرالسادات محتشمی پور در پی بازداشت سیدمصطفی تاجزاده خبر داد.

مدیرعامل بنیاد باران از تماس تلفنی سیدمحمد خاتمی با فخرالسادات محتشمی پور در پی بازداشت سیدمصطفی تاجزاده خبر داد.

جواد امام با اشاره به بازداشت سیدمصطفی تاجزاده گفت: سیدمحمد خاتمی در تماسی با فخرالسادات محتشمی پور، از این اتفاق اظهار تأسف کرده است.

مدیرعامل بنیاد باران افزود: رئیس جمهور اصلاحات همچنین با تبریک عید سعید قربان، از صبوری و تدبیر همسر تاجزاده تقدیر کرد و اظهار داشت که «ای کاش به جای این بازداشت ها و ایجاد محدودیت ها، بازداشت شدگان قبلی و در راس آنها محصوران عزیز آزاد می شدند و از این طریق، گام های محکمی در جهت خوداصلاحی برمی داشتند تا در سایه آن هم نظام تقویت شود و هم امید و اعتماد به جامعه بازگردد. بدون شک اگر چنین رویکردی انتخاب می شد، مشکلات فراوانی که مردم با آن روبرو هستند، کاهش می یافت و موجبات محکم تر شدن پایه های امنیت ملی و از بین رفتن چشم طمع دشمنان می شد.»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. جگر شیر نداری سفر عشق مکن

    سبزه تیغ درین ره ز کمر می‌گذرد

    یکی از بزرگترین ضربات را جناب سید محمد خاتمی به جامعه مدنی زد متاسفانه سید ممد جگر شیر که چه عرض کنم جگر گنجشک هم ندارد در ضمن فراموش نمی کنیم در ۹۸ بر علیه ملت بیانیه داد.با تمام این بی مهری ها نباید از تلاش دست برداشت جامعه نخبگانی ایران بزرگترین ضعف کشور است سروش،کدیور،داوری،ملکیان،و غیره .از قدیم گفتن احتیاج مادر اختراع است جامعه مدنی باید بتواند که می تواند بدون لیدر به حرکت ادامه دهد اتفاقا این یک حسن دارد جنبش های مدنی بعضا از لیدر رو دست می خورن مثل همین مورد خاتمی که در صورت نبود لیدر این مشکل پیش نمی آید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا