خرید تور تابستان

سولسشر گزینه تیم ملی فوتبال ایران !

اوله گونار سولسشر گزینه تیم ملی فوتبال ایران است؛ این ادعای داغ رسانه فرانسوی فوت مرکاتو است که باید دید تا چه حد به واقعیت نزدیک است.

به گزارش انصاف ورزشی، پس از حواشی که پیرامون نیمکت تیم ملی ایران ایجاد شد دیروز اعلام شد که کمیته فنی فدراسیون فونبال ایران اسکوچیچ را برکنار کرده است، اتفاقی که البته نیاز به تایید هیئت رییسه فدراسیون دارد هیئتی که با توجه به اتفاقات ماه های گذشته رسمیت داشتنش در ابهام قرار دارد!

به هرروی اما پس از اعلام خبر اخراج اسکوچیچ بازار نام بردن از جایگزین دراگان به شدت داغ است اسامی چون کارلوس کیروش، علی دایی، جواد نکونام، ولادیمیر پتکوویچ، امیر قلعه نویی و حتی فرهاد مجیدی و یحیی گل محمدی نیز مطرح شده است.

اما حالا رسانه فرانسوی فوت مرکاتو در گزارشی مدعی شده است که سولسشر گزینه تیم ملی فوتبال ایران است. این رسانه فرانسوی در گزارش خود اشاره کرده است که اوله گونار سولسشر بعد از پایان ماجراجویی ناموفق خود در منچستریونایتد تیم دیگری پیدا نکرده و طبق اطلاعات واصله مهاجم و سرمربی سابق منچستریونایتد مورد توجه فدراسیون فوتبال ایران قرار دارد.

سولسشر گزینه تیم ملی فوتبال ایران !
سولسشر گزینه تیم ملی فوتبال ایران !

باید دید موضوع حضور سولسشر یکی گلزنان فینال تاریخی لیگ قهرمانان فصل 99-98 در ایران تا چه حد جدی خواهد بود.

گفتنی است فدراسیون فوتبال ایران برای اخراج اسکوچیچ هم با مشکل رو به رو است و در حال حاضر جلسه‌ای بین ماجدی سرپرست فدراسیون و اسکوچیچ در حال برگزاری است.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا