خرید تور تابستان

حمایت مجتبی جباری از اسکوچیچ ؛ با وجود اعلام برکناری تلاش‌ها برای حفظ مرد کروات ادامه دارد

حمایت مجتبی جباری از اسکوچیچ در ادامه روند تلاش‌ها برای حفظ مرد کروات روی نیمکت تیم ملی در جام جهانی 2022 قطر با وجود اعلام برکناری رخ داد.

به گزارش انصاف ورزشی، با وجود آنکه در روزهای گذشته کمیته فنی فدراسیون فوتبال ایران خبر از برکناری دراگان اسکوچیچ داد، هنوز این اتفاق در کش و قوس های عجیبی به سر می‌برد.

از طرفی تلاش همه‌جانبه برای حفظ مرد کروات توسط برخی رسانه‌های نزدیک به این مربی به جد دنبال می‌شود و از طرفی فدراسیون فوتبال با توجه به آنکه مسئله انتخاب جانشین اسکوچیچ آنهم چهارماه پیش از جام جهانی 2022 قطر مسئله پیچیده‌ای است و همچنین هیئت رییسه که باید رای اخراج اسکوچیچ را تایید کند از اساس از رسمیت افتاده است، عملا در یک برزخ کامل به سر می‌برد.

با این وجود اگر فدراسیون فوتبال پس از مخابره خبر اخراج اسکوچیچ و تایید کمیته فنی این رای را تایید نکند عملا این کمیته و ساختار فدراسیون را بی اعتبار کرده است. نتیجتا می‌توان گفت شرایط بسیاری بدی پیش از جام جهانی برای تیم ملی رقم خورده است.

اما مجتبی جباری که یکی از بهترین بازیکنان عصر خود بود و به اخلاق خاص خود نیز شهره بود حالا از دراگان اسکوچیچ حمایت کرده است. هشت شاکی که جام جهانی 2006 آلمان را به دلیل مصدومیت و جام جهانی 2014 را به دلیل اختلاف با کارلوس کیروش از دست داد حالا از مرد کروات حکایت کرد و در یک استوری اینستاگرامی نوشت:

«هیچ دلیلی برای برکناری اسکوچیچ وجود ندارد و امیدوارم شجاعت تصمیم گیری درست رو مدیران کنونی فوتبال داشته باشند»

حمایت مجتبی جباری از اسکوچیچ ؛ با وجود اعلام برکناری تلاش‌ها برای حفظ مرد کروات ادامه دارد
حمایت مجتبی جباری از اسکوچیچ

با این تفاسیر و چنددسته شدن بازیکنان حال حاضر و سابق تیم ملی، اوضاع عجیب فدراسیون و فاصله کم تا جام جهانی سرنوشت تیم ملی ایران چه خواهد بود.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. من نمیدونم اقای جباری دقیقا از چی حمایت کرده مربی که خودش نتونه ترکیب تیمشو بچینه و بقیه بهش دستور بدن کی تو زمین باشه حمایت نداره این نتایج هم کار سه یا چهار تا بازیکن تیم بود ما جلوی کره تو بازی برگشت مثل تیمای محلی بودیم حالا میفهمم چرا با کیروش لج بودن چون باج نمیداد به کسی و با میل خودش ترکیبو میچید این تیم الان اگه یسری بازیکن خیلی با کیفیت داره نتیجه تلاش کیروشه که الان داریم میبینیمش واگر کیروش الان بود بهترین تیمای دنیا هم نمیتونستن ایرانو دست کم بگیرن حتی احتمال برد ما خیلیم زیاد بود با اسکوچیچ در جام جهانی ابرومون میره حالا بشینیدو ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا