خرید تور تابستان

کنایه‌ی ابطحی به پهلوی: خبری نیست

سیدمحمدعلی ابطحی در صفحه‌ی شخصی‌اش نوشت:

گول فضای‌مجازی را در سیاست نخوریم.

کلاب‌هاوس که آمد نزدیک انتخابات ریاست جمهوری بود. اصلاح‌طلبان نا‌امید. هم از شورای نگهبان و هم از نداشتن امکانات تبلیغی.
کلاب‌هاوس در دوره تبلیغات فعال شد. همه ما را گول زد. ده هزار نفری، گاهی کمتر و گاهی بیشتر، می‌رفتیم توی این اتاق‌ها و ییهو تصور این شد که آقای همتی در حال بردن انتخابات است. غافل از این‌که همه جا ما همین ده دوازده هزار نفریم.

معلوم شد آنجا هم جمعیت کیفی است و ربطی به بدنه جامعه ندارد.

حالا طیف براندازان خارج هم به همان بلا دچار شده‌اند.چند تا روم می‌زنند و امیدوار می‌شوند.

پریشب در یکی از اتاق‌های کلاب‌هاوس به شوخی، جدی شنیدم بحث از ستاد استقبال از رضا پهلوی می‌کنند.

گول فضای مجازی را نخوریم و نخورید. خبری نیست. این را به عنوان یکی از پر سابقه‌ترین کسانی که در این فضا فعالیت داشته‌اند می‌گویم.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

 1. آقای ابطحی، شما حق ندارید با تحلیل نادرست خود تعدد اصلاح طلبان (که در سخت ترین محدودیت‌های تاریخ بعد از انقلاب در آستانه انتخابات ریاست جمهوری قرار داشتند) را اینچنین نازل نشان دهید. مطمئن باشید تعداد کسانی که به اصلاحات امور حاکمیتی و اجرایی کشور اعتقاد دارند بالای ۷۰ میلیون ایرانی است، اگرچه متاسفانه این جمعیت انبوه خاموشند و ناظر…

  8
  4
  1. اولا منظورش براندازها بود که کم اند و بیچاره ها توهم خود زیاد بینی دارند. بعدشم به اصلاح طلب و اصولگرا نیست مهم اینه کی خوب کار کنه . خاتمی خوب بود روحانی افتضاح هر دو هم اصلاح طلب . اما چیزی که انتخابات نشون داد اینه که حالا حالا ها اصلاح طلبان مرده اند . یه مرگ واقعی . بعدشم مارو نخندون بالای 70 ملیون ؟ کل کسایی که تو ایران گرایش سیاسی دارن و حداقل کمی سیاست رو دنبال میکنن 40 ملیون نیستن که از این تعداد در بهترین حالت 10 ملیون اصلاح طلب اند.

  2. حالا شد شما حق ندارید؟؟؟؟؟؟
   تا دیروز آزادی بیان،آزادی عقیده و… میکردید.الان باد از کدوم ور اومده که دارید بهش حمله میکنید،خب بزارید همه حرف بزن،حق ندارید،نباید،شما ساکت شو و…

 2. آقای ابطحی درست میگویند
  به قول یکی از فعالان سیاسی جناح راست کلاب هاوس به بستری برای تحلیل رویاها تبدیل شده است
  اصلا کلاه فضای مجازی طوری در توهم خودساخته غرق شده که آدم وقتی توفاوتش با واقعیت را می بیند غرق در حیرت می شود

 3. آقای ابطحی مگه کسی از شما نظر خواست؟ کسی بشما گفت راهنمایی بکن؟ ببخشید شما فضول تشریف دارید؟چرا … هرکسی خودش میفهمه چی خوبه چی بده؟ مردم ما تووی این 43 سال همه چیز رو فهمیدن و قوه تشخیصشون هم الحمدالله خیلی خوبه … شما با این حرفاتون به عقل و شعور ملت توهین میکنید حالا از شما من یک سوال میکنم چرا به وحشت افتادید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا