خرید تور تابستان

نظر مهدی کروبی درباره بازداشت تاجزاده و معیشت مردم و حجاب اجباری

جماران نوشت :حجت الاسلام و المسلمین مهدی کروبی با اظهار تاسف از دستگیری مصطفی تاج زاده و بیان سوابق انقلابی وی و خانواده محتشمی پور خواستار آزادی تاج زاده شد و گفت: بدون شک با دو قطبی سازی و دستگیری منتقدان طرفدار نظام ما هیچ نتیجه‌ای نخواهیم گرفت.

مصطفی کواکبیان دبیرکل حزب مردم سالاری در صفحه اینستاگرام خود نوشت :

«روز سه‌شنبه ۱۴۰۱/۴/۲۱در مراسم ضیافت شام که با حضور حجت الاسلام و المسلمین مهدی کروبی و جمعی از مدعوین در منزل مصطفی کواکبیان دبیرکل حزب مردم سالاری برگزار شد مباحث و موضوعات متعددی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در این مراسم موضوعاتی همچون وضعیت آینده برجام، سفر بایدن به خاورمیانه، اجلاس آستانه با حضور پوتین و اردوغان در ایران و مشکلات عدیده اقتصادی مردم به ویژه در بخش مسکن و تامین کالاهای اساسی و موضوع و وضعیت ایران در جام جهانی قطر ….و از سوی دبیرکل و تعدادی از اعضای دفتر سیاسی حزب مردم سالاری و مدعوین مطرح شد آنگاه حجت الاسلام و المسلمین شیخ مهدی کروبی به تفصیل از خاطرات خویش در کمیته امداد امام خمینیو بنیاد شهید و نمایندگی امام در حج و زیارت و دوران ریاست مجلس شورای اسلامی و عضویت در شورای بازنگری قانون اساسی سخن گفت.

وی با بیان خاطراتی از اوایل انقلاب در زمینه موضوع حجاب و عفاف اظهار داشت؛ هیچ کس نباید طرفدار کشف حجاب باشد؛ اما قطعاً برخورد خشن و سرکوبی و بگیر و ببند بدحجابان دراین شرایط نتیجه معکوس خواهد داشت.

مهدی کروبی و حزب مردم سالاری (2)

ایشان در ادامه با اظهار تاسف از دستگیری جناب مصطفی تاج زاده و بیان سوابق انقلابی ایشان و خانواده محتشمی پور خواستار آزادی ایشان شد و گفت: بدون شک با دو قطبی سازی و دستگیری منتقدان طرفدار نظام ما هیچ نتیجه‌ای نخواهیم گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین کروبی در پایان ضمن تشکر از دبیرکل حزب مردم سالاری و همراهی همیشگی ایشان با خط امام و اصلاح طلبان بر وحدت و همبستگی همه جناح ها و دست اندرکاران برای حل مشکلات معیشتی مردم تاکید کرد و گفت : مردم در شرایط بسیار سخت و ناگوار از جهت تامین حداقل مایحتاج خویش به سر می برند پس باید به جای ایجاد نارضایتی بیشتر در میان مردم همه به دنبال کسب رضایت اکثریت مردم ایران باشیم.»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا