خرید تور تابستان

پائولو دیبالا به رم پیوست

پائولو دیبالا به رم پیوست تا اولین خرید بزرگ دوران مورینیو در پایتخت ایتالیا رقم بخورد؛ دیبالای آرژانتینی سالها در باشگاه یوونتوس ایتالیا بازی می‌کرد.

به گزارش انصاف ورزشی، هافبک 29 ساله‌ی آرژانتینی که پس از حضور 7 ساله در یوونتوس و کسب افتخارات بسیار، برسر تمدید قرارداد با این باشگاه تورینی به توافق نرسید، سرانجام با قراردادی آزاد به آ اس رم پیوست.

فابریزیو رومانو خبرنگار مشهور ایتالیایی در خصوص این انتقال گزارش داد:

«پائولو دیبالا با قراردادی آزاد به رم پیوست و قرارداد حالا کامل شده است؛ حقوق بازیکن 6 میلیون یورو به اضافه پاداش‌ها برای هر فصل خواهد بود. مورینیو بارها برای توضیح پروژه باشگاه و راضی کردن دیبالا با او تماس گرفته بود. مدت قرارداد تا 2025 خواهد بود.»

دیبالا حالا فصل جدیدی از دوران فوتبال خود را در پایتخت ایتالیا آغاز خواهد کرد و باید دید این چهره جذاب آرژانتینی چه عملکردی را زیر نظر ژوزه مورینیو پرتغالی از خود به جا خواهد گذاشت.

جواهر آرژانتینی که پیش از این تصور می‌شد به اینتر میلان می‌پیوندد، یکی از امیدهای تیم ملی آرژانتین در جام جهانی 2022 قطر خواهد بود.

گفتنی است آ اس رم فصل پیش با مورینیو فاتح لیگ کنفرانس اروپا شد و حالا با این خرید بزرگ به سمت اهداف بزرگتری با مرد پرتغالی پیش خواهد رفت.

پائولو دیبالا به رم پیوست
پائولو دیبالا به رم پیوست

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا