خرید تور تابستان

ادعای اوکراین: بدل پوتین به تهران آمده بود! + واکنش سفیر روسیه

سرلشکر کایرلو او. بودانوف رئیس سرویس اطلاعات نظامی وزارت دفاع اوکراین در مصاحبه ای مدعی شد که در جریان نشست سه جانبه آستانه بدل پوتین به تهران سفر کرده است!

به گزارش خبرآنلاین،  رئیس سرویس اطلاعات نظامی وزارت دفاع اوکراین در مصاحبه ای با شبکه خبری ۱+۱ اوکراین ادعا کرد که حرکات پوتین حین سفر به تهران عجیب بود و رئیس جمهور روسیه سرحال تر از همیشه به نظر می رسید.

وی همچنین با اشاره به گزارش‌هایی که ممکن است رئیس‌جمهور روسیه برای مخفی کردن وضعیت بد سلامتی خود از بدل استفاده کند و یا اینکه ترجیحا در مراسم از پیش ضبط شده حضور یابد، نسبت به حضور پرانرژی پوتین در تهران ابزار تردید کرد.

وی در ادامه سوالی مطرح کرد و گفت: “لطفا لحظه خروج پوتین از هواپیما را نگاه کنید، آیا اصلا این پوتین است؟”

در همین حال روزنامه مترو نیز نوشت در زمان دیدار با رجب طیب اردوغان، رییس‌جمهوری ترکیه، در تهران نیز معذب به نظر می‌رسید و حرکات صورت او غیرمعمول بود.

همچنین گفته می شود که پوتین در ملاقات های خود معمولا چهره ای بی تفاوت از خود نشان می دهد.

به نقل از ایسنا، سفارت روسیه به ادعای رئیس سرویس سازمان اطلاعات نظامی وزارت دفاع اوکراین مبنی براین که هفته گذشته بدل پوتین به تهران سفر کرده بود، واکنش نشان داد.

سفارت روسیه در تهران در کانال‌های شبکه اجتماعی خود نوشت: «در ارتباط با اظهارات پوچ سرلشکر آقای بودانوف رئیس سرویس اطلاعات نظامی وزارت دفاع اوکراین مبنی بر اینکه بدل جناب آقای ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در تاریخ ۱۹ ژوئیه «۲۸تیرماه» به ایران سفر کرده است، سفارت روسیه در ایران احتمال می دهد که این اظهارات می توانسته توسط بدل آقای بودانوف صورت گرفته باشد.»

هفته گذشته ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه به منظور شرکت در نشست آستانه به تهران سفر کرده بود. او در این سفر با مقامات ارشد کشورمان دیدار و رایزنی کرد.

انتهای پیام

بانک صادرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا