خرید تور تابستان

«مبادلات پهپادی باعث پیوندهای ایران با کشورهای دوست شده»

یک نماینده‌ی مجلس گفت: پیوند نظامی ایران و روسیه است در نوع خود مهم است و می تواند معادلات سیاسی نظام بین المللی را بر هم بزند در این میان مساله مبادلات پهپادی مورد توجه قرار گرفته و باعث پیوندهای ایران با کشورهای دوست شده و مسلما تقویت این قدرت می تواند در صلح و ثبات منطقه تاثیر گذار باشد.

هادی بیگی نژاد در گفت و گو با ایرنا در مورد افزایش توان قدرت پهپادی ایران گفت: پیشرفت صنعت دفاعی ایران در حوزه پهپاددی موضوعی مهمی است و در بُعد روانی سطح بالای علمی ایران را نشان می دهد و هر کشوری هم از لحاظ علمی و تکنولوژی در دنیا سطح بالایی داشته باشد اعتبار آن کشور افزایش پیدا می‌کند این موضوع اعتباری برای افزایش وجهه بین المللی ایران در دنیاست و اهمیت بسیاری برای کشور دارد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس افزایش توان دفاعی کشور در حوزه های مختلف را عامل مهمی در بازدارندگی عنوان کرد و بیان داشت: تقویت قدرت دفاعی کشورها، بیشتر به سمت بازدارندگی رفته است و در سال های اخیر هم این راهبرد مورد توجه قرار گرفته است. کشورهای ضعیف، مطابق سیاست های نظام سلطه حتما مورد تهاجم قرار می‌گیرند، قطعا افزایش قدرت پهبادی ایران در حوزه بازدارندگی برای تامین امنیت کشور بسیار مهم است.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آمریکایی‌ها هم به افزایش قدرت پهپادی ایران اعتراف کردند و اذعان داشتند که قدرت پهپادی ایران در منطقه برتر است و برخورد با این قدرت هزینه سنگینی برای آنها به دنبال خواهد داشت.

بیگی نژاد با اشاره به درخواست روسیه برای خرید پهپادهای ایرانی بیان داشت: پیوند نظامی ایران و روسیه است در نوع خود مهم است و می تواند معادلات سیاسی نظام بین المللی را بر هم بزند در این میان مساله مبادلات پهپادی مورد توجه قرار گرفته و باعث پیوندهای ایران با کشورهای دوست شده و مسلما تقویت این قدرت می تواند در صلح و ثبات منطقه تاثیر گذار باشد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه روسیه شریک استراتژیک ایران است گفت: همکاری ها سیاسی و امنیتی تهران- مسکو در منطقه حائز اهمیت است و توسعه سطح همکاری ها در بحث افزایش توان نظامی و قدرت پهپادی عامل مهمی در ثبات منطقه است که همسایگان باید به این موضوع توجه و اعتماد کنند.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

 1. پیوند نظامی ایران و روسیه !!!!
  روسیه همانند امریکا یک متجاوز است.
  مگر می شود بایک متجاوز پیوندداشت آن هم از نوع نظامی اش؟
  …………………………………

 2. سلام‌اگر‌روسیه‌پول‌‌خوبی‌داد‌چرا‌
  نفروشند‌‌‌خوب‌به‌…..هم‌بفروشند
  منتها‌روسیه‌‌و…‌مهندسی‌معکوس‌‌بلد
  هستند‌باید‌پول‌زیادی‌‌از‌روسیه‌بگیرند
  همچنین‌از‌روسیه‌بخواهند‌صنایع‌
  هواپیمایی‌ایران‌را‌کمک‌کند‌‌باید‌وقتی
  تنور‌داغ‌است‌نان‌را‌چسباند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا