گزینه جایگزین عارف در ریاست شورای عالی اصلاح طلبان

شورای عالی سیاست گذاری انتخابات اصلاح طلبان با تصمیم شورای مشورتی خاتمی قرار شده است که با تغییراتی برای انتخابات سال 96 همچنان فعال بماند.

به گزارش انصاف نیوز، با توجه به مشغله ی محمدرضا عارف در ریاست فراکسیون امید مجلس، به نظر می رسد یکی از تغییرات شورای عالی برای انتخابات جدید، انتخاب رییسی جدید برای آن است.

محمدعلی نجفی که ریاست کمیته ی انتخابات شوراها را در سال 92 برعهده داشته و برای انتخابات سال 96 نیز این مسوولیت را بر عهده دارد، از محتمل ترین گزینه های ریاست شورای عالی سیاست گذاری انتخابات آتی است.

همچنین، عبدالواحد موسوی لاری، وزیر کشور دولت اصلاحات که جزو هیات رییسه ی این شورای در انتخابات 7 اسفندماه بود، دیگر گزینه ی محتمل برای ریاست در دور جدید فعالیت است.

محمدرضا عارف در حال حاضر به غیر از عضویت در مجمع تشخیص مصلحت نظام و شورای عالی انقلاب فرهنگی، از دو ماه پیش بوظیفه ی نمایندگی مجلس، عضویت در کمیسیون آموزش، ریاست فراکسیون امید، و ریاست مجمع نمایندگان تهران را نیز عهده دار شده است.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. در مورد ایت الله منتظری واقعا بی انصاف هستید، 68 همیشه محکوم است اقدام شما با پایدارچی ها هیچ فرقی نمی کند شما هم به جای رفع و رجوع مساله به تخریب گوینده روی اوردید من که دیگر تمایلی به رای دادن به روحانی و امثال شما ندارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا