حمله هادی چوپان به سجاد غریبی هالک مجازی ایرانی

حمله هادی چوپان به سجاد غریبی در پی شکست مفتضحانه این مبارز مجازی و دروغین شبکه های اجتماعی که دیشب اتفاق افتاد رخ داده است.

به گزارش انصاف ورزشی، سجاد غریبی یا هالک ایرانی یکی از چهره های عجیب فضای مجازی است؛ شخصی که به جز چثه بزرگ نه چیزی از مبارزه می‌داند و نه توانی برای مبارزه کردن دارد.

این چهره پرهیاهوی فضای مجازی به واسطه سروصدا به پا کردن در این فضا و ادعای زور و قدرت، برای همتایان خارجی خود رجز میخواند و اصولا در مقابل آنها تحقیر می‌شود و به همین طریق به دنبال جذب دنبال کننده و دیده شدن است.

حالا این چهره مجازی در اولین مسابقه خود برابر گوریل قزاقستان در رینگ قرار گرفت که او هم چیز زیادی از مبارزه نمیدانست و در یک مبارزه بسیار سطح پایین و خنده‌آور، این گوریل قزاقستان بود که در دو دقیقه سجاد غریبی را ناک اوت کرد.

همین موضوع باعث شده تا حمله هادی چوپان به سجاد غریبی اتفاق بیافتد؛ این قهرمان پرورش اندام ایران در استوری اینستاگرام خود خطاب به هالک مجازی نوشت:

«اگر پرواز کردن آسان بود الان آسمان پر بود از پرواز مرغ خروس ها در خیالات و تخیلات به سر نبرید همه چیز سریال و یا فیلم سینمایی نیست که جوگیر شوید بس است دیگر آبروی مارا کمتر ببرید هر ورزشکار 25 سال جان گذاشتیم جوانیمان رفت درد تنمان خوابمان را گرفته خوشی را به درد تبدیل کردیم تا اینکه ایران ایران بماند به چه قیمتی همه ارزش‌ها را میفروشید دست بردارید بس است

به زبان اسم می‌آورم جناب سجاد غریبی دیگر بس است به آشیانه برگرد و زندگی روزمره خود را با شکر از خداوند متعال پیش ببر و دیگر بیش از این به عرصه ورزش لطمه وارد نکن تا همین جا برای مدتها جای خنده به جای گذاشته‌ای. لطفا دیگه بس کن»

حمله هادی چوپان به سجاد غریبی هالک مجازی ایرانی
حمله هادی چوپان به سجاد غریبی هالک مجازی ایرانی

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

 1. افرین پهلوان هادی جون عزیزکامل بودحرف دل تمام پهلووناروزدی دمت گرم یکی مث پهلوون چوپان پهلوون تختی پهلوون حسین رضازاده پهلوون حسن یزدانی ابروی کشوررومیخرن یکی مث این اقای تازه به دوران رسیده ابروی ایران روبخاطرپول میبرن

  8
  1
 2. هادی چوپان حرف مفد زیاد میزنه
  اگر خودش عرضه و قدرت داره بیاد به مبارزه با گوریل قزاق یا مارتین فورد
  این هادی چوپان گدا بی شخصیت نفهم که خودش رو لخت میندازه جلوی دوربین دیگه ضر نزنه

  13
  30
  1. مگر ادعا کرده یا مثل سجاد پفکی دروغگو که بیا مبارزه ورزش هادی پرورش اندام که قهرمان هم هست ولی دروغگو نیست یا فتوشاپی

 3. هادی چوپان لیاقتش از تو بیشتره 1حرف دهنتو بفهم
  سجاد غریبی بیرزوه تازه بدوران رسیده به حد کافی آبروی ایران ایرانی روبررده دیگه بسته این قد کشورتو ابروی خود تو میهنتو بخاتر پول بفروشی

  8
  2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا