با ۵ میلیارد تومان پول چه آپارتمان هایی در مرکز تهران می‌توان خرید؟

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های ۵ میلیاردی مرکز تهران خواهیم‌ پرداخت.

آپارتمان های ۵ میلیاردی مرکز تهران

اقتصاد آنلاین نوشت: به علت اینکه مناطق مرکز تهران، مناطقی پر‌طرفدار برای متقاضیان خرید مسکن است و دسترسی آسان به اکثر خدمات رفاهی و حمل نقل عمومی را در بر دارد، می‌تواند انتخاب خوبی برای خرید خانه باشد. اگر شما با سرمایه‌ای حدود ۵ میلیارد تومان قصد سرمایه‌گذاری در این منطقه را دارید، تا پایان این گزارش همراه ما باشید.

اگر با سرمایه‌ای معادل ۴ میلیارد و ۹۶۰ میلیون تومان، قصد سرمایه‌گذاری در امیرآباد را دارید، می‌توانید واحدی ۸۰ متری که ۱۲ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خوابه باشد را با این سرمایه خریداری کنید. اگر واحدی بزرگ‌تر در این محله می‌خواهید میتوانید واحدی ۳۰ ساله با متراژ ۱۲۵ متر و ۳ اتاق خواب را با قیمتی معادل ۴ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان خریداری کنید.

واحد آپارتمانی نوساز در میدان‌ولیعصر با متراژ ۸۸ متر و ۲ اتاق خواب در روز های گذشته معادل ۵ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.

آپارتمانی نوساز در یوسف‌آباد با متراژ ۶۵ متر و ۱ اتاق خواب، ارزشی معادل ۵ میلیارد تومان دارد. اگر متقاضی واحدی بزرگ‌تر در این محله هستید می‌توانید واحدی ۳۰ ساله با متراژ ۹۶ متر و ۲ اتاق خواب را با مبلغی بالغ‌بر ۴ میلیارد و ۹۹۲ میلیون تومان خریداری کنید.

با سرمایه حدود ۵ میلیارد تومان، می‌توانید واحدی ۱۲۷ متری در بلوار کشاورز که ۲۶ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۳ اتاق خواب داشته باشد را خریداری کنید.

اگر قصد خرید واحد آپارتمانی در محله فاطمی را دارید، می‌توانید واحدی یک خوابه با متراژ ۸۵ متر و سنی معادل ۱۱ سال را با قیمتی بالغ‌بر ۵ میلیارد تومان خریداری کنید.  اگر‌ واحدی ۲ خوابه در همین محله می‌خواهید، می‌توانید واحدی ۸۰ متری که ۱۱ سال از ساخت آن گذشته باشد را با سرمایه‌ای معادل ۵ میلیارد تومان خریداری کنید.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

آپارتمان‌های ۵ میلیاردی مرکز تهران

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا