وزیر ارتباطات قفل کودک، اینترنت ملی و طرح صیانت را تکذیب کرد!

اعتمادآنلاین نوشت: وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات گفت: ما به کمک اپراتورهای ارتباطی امکانی را فعال کردیم که صرفا دسترسی به محتواهای مستهجن و غیراخلاقی یا خشونت بسیار شدید توسط خود پلتفرم های جستجو فعال شود و بحث قفل کودک مطرح نیست.

عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران در حاشیه نشست هیات دولت گفت: یکی از گلایه هایی که خانواده ها بارها در جلسات مختلف به ما گفتند و از نگرانی های جدی خانواده های ایرانی است که به حق هم هست دسترسی به محتواهای ممنوع در جمهوری اسلامی و اینکه دسترسی به آنها به آسانی صورت نگیرد، است، ما به کمک اپراتورهای ارتباطی امکانی را فعال کردیم که صرفا دسترسی به محتواهای مستهجن و غیراخلاقی یا خشونت بسیار شدید توسط خود پلتفرم های جستجو فعال شود و بحث قفل کودک مطرح نیست.

به گزارش ایسنا، وی تاکید کرد که هیچ محدودیتی در هیچ نوع جستجوی دیگری ایجاد نشده است. در خیلی از کشورهای دیگر هم این امکان فعال شده است.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. وزارت راستگوی دولت راست کردار ! قفل کودک اینترنت من فعال شده و بعلاوه موارد سانسور و محدودیتهای کودکانه دیگری هم هست که عرض آن به حضورتان زیره به کرمان بردن است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا