خرید تور نوروزی

ادعای عجیب شریعتمداری: میرحسین عضو تشکیلات فراماسونری است!

حسین شریعتمداری، مدیرمسئول تندرو روزنامه‌ی کیهان در ادامه‌ی ادعاهای عجیب خود این بار میرحسین موسوی را عضو تشکیلات فراماسونری دانسته است.

به گزارش انصاف نیوز، آقای شریعتمداری در یادداشت تازه‌ی خود که با عنوان «او یک فراماسون است!» منتشر شده و حاوی اتهامات و توهین‌هایی علیه میرحسین موسوی است، نوشت:

۱- شاید در نگاه اول باور نکنید که اقدام اخیر مهندس موسوی در حمایت آشکار از اسرائیل و داعش نه تعجب‌آور بود و نه غیر‌منتظره! ولی اسناد و شواهدی که در ادامه خواهد آمد به وضوح نشان می‌دهد، حرکت اخیر مهندس موسوی ماموریتی بوده است که به عنوان یک عضو تشکیلات مخوف فراماسونری بر عهده داشته است!

تعجب نکنید! پای شعار و گزافه‌گویی در میان نیست. ابتدا به شواهد و نمونه‌هایی که در چند بند جداگانه ارائه می‌شود نگاهی بیندازید! و قضاوت را به بعد از مطالعه موارد یاد شده موکول کنید. بخوانید!

۲- اوایل دهه ۸۰ ، یعنی چند سال قبل از فتنه ۸۸ و پیش از آن که چهره واقعی موسوی به عنوان یکی از سران فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸ افشا شود و در حالی که به عنوان چهره‌ای مقبول در میان مردم و جریانات سیاسی شناخته می‌شد، دو تن از کارشناسان بر‌جسته امنیتی که به چیره‌دستی و توانمندی شهره بودند و آن روزها یکی از پرونده‌های جاسوسی موساد را در دست بررسی داشتند، در حلقه بسیار محدودی اعلام کردند که مهندس موسوی «‌ماسون‌» است! و در مقابل تعجب توأم با ناباوری یکی از حاضران، گفتند؛ «‌احتمالاً در آینده‌ای نزدیک او را در پروژه‌ای علیه نظام به کار خواهند گرفت‌»! …

۳- اواخر بهمن‌ماه سال ۱۳۸۷ آقای خاتمی به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ ثبت‌نام کرد و تمامی گروه‌ها و احزاب اصلاح‌طلب با صدور بیانیه‌ها و انجام سخنرانی‌ها و مصاحبه‌ها و نوشتن ده‌ها مقاله و یادداشت از نامزدی ایشان حمایت کردند. همان روزها طی یادداشتی در کیهان اعلام کردیم که آقای خاتمی نامزد واقعی جبهه اصلاحات نیست! آن یادداشت با اعتراض گسترده مدعیان اصلاحات رو‌به‌رو شد و با طعنه می‌پرسیدند « این دیگر کدام بخش از غیب‌گویی کیهان است‌»‌؟! … اما دیری نگذشت که آقای خاتمی از نامزدی استعفا داد و مهندس موسوی اعلام نامزدی کرد و با استقبال همه‌جانبه جبهه اصلاحات رو‌به‌رو شد.

۴- همان روزها خبرنگار نشریه آمریکایی «نیویورکر The New Yorker» به کیهان آمد و گفت قبل از هر چیز برای پاسخ این سؤال آمده‌ام که وقتی تمامی گروه‌های اصلاح‌طلب از نامزدی آقای خاتمی حمایت می‌کردند، شما از کجا می‌دانستید که او نامزد واقعی اصلاح‌طلبان نیست؟! به ایشان گفته شد، با توجه به نشست موسوم به
«‌آینده ایران‌» در دانشگاه استنفورد به این نتیجه رسیده بودیم. در آن نشست که شماری از مقامات آمریکایی (و چند ایرانی که نامشان فاش نشده است‌) حضور داشتند خانم «‌گیل لاپیداس‌» پشت تریبون می‌رود و خطاب به حاضران می‌گوید «‌می‌دانم از حضور من تعجب می‌کنید، چرا که تخصص و ماموریت من در زمینه سال‌های منجر به فروپاشی شوروی است» و توضیح می‌دهد «‌ما (؟؟)‌ به این نتیجه رسیده‌ایم که وضعیت ایران امروز، شبیه شوروی سابق در دوران گورباچف است. گورباچف هم مثل خاتمی اصلاح‌طلب بود ولی می‌خواست هم «پاپ» باشد و هم «لوتر» و این نقش دوگانه امکان‌پذیر نبود… گورباچف می‌خواست اصلاحات را همراه با حفظ ارزش‌ها دنبال کند و این برنامه امکان پیاده شدن نداشت بنابراین برای شوروی سابق ضروری بود که شخصی مانند «یلتسین» به میدان بیاید که فقط «لوتر» باشد و نه «پاپ» تا بتواند علیه کلیسا- بخوانید ارزش‌های دینی و اخلاقی- قیام کند… در ایران نیز باید خاتمی دست از ارزش‌های دینی بردارد و در غیر این صورت جای خود را به یک یلتسین ایرانی بدهد…»! خبرنگار پرسید: آیا می‌دانستید که گزینه اصلی آقای موسوی است؟ پاسخ ما این بود که نمی‌دانستیم موسوی گزینه اصلی است ولی می‌دانستیم هرکه باشد، گزینه نشان شده آمریکا و اسرائیل است!.

۵- گفتنی است (و پیشانی شکر بر زمین سائیدنی نیز هست‌) که همان روزها رهبر معظم انقلاب در دیدار با کارگزاران نظام از این طرح پرده برداشته و می‌فرمایند: «‌یک طرح همه‌جانبه آمریکایی برای فروپاشی نظام جمهوری اسلامی طرّاحی شد و جوانب آن از همه جهت سنجیده شد. این طرح، طرح باز‌سازی شده‌ای است از آنچه که در فروپاشی اتّحاد جماهیر شوروی اتفاق افتاد. به‌نظر خودشان می‌خواهند همان طرح را در ایران اجرا کنند‌» و در ادامه تصریح می‌کنند: « اینها در چند مورد اشتباه کردند: اشتباه اوّلشان این است که آقای خاتمی، گورباچف نیست. اشتباه دومشان این است که اسلام، کمونیسم نیست. اشتباه سومشان این است که نظام مردمىِ جمهوری اسلامی، نظام دیکتاتوری پرولتاریا نیست. اشتباه چهارمشان این است که ایرانِ یکپارچه، شوروىِ متشکّل از سرزمین‌های به هم سنجاق شده نیست. اشتباه پنجمشان این است که نقش بی‌بدیل رهبری دینی و معنوی در ایران، شوخی نیست‌»!.

۶- درباره فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸ و طراحی آن از سوی آمریکا، اسرائیل و انگلیس و … اطلاعات و اسناد دقیقی ارائه شده است که حتی فهرست آن اسناد نیز مثنوی هفتاد من کاغذ است و در این مجال فقط اشاره می‌کنیم که ما در کیهان (به گواهی نسخه‌های روزنامه) تمامی مراحل فتنه را قبل از وقوع پیش‌بینی و اعلام کرده بودیم تا آنجا که در آخرین شماره کیهان قبل از روز انتخابات -۲۰خرداد ۸۸ – به آشوب بعد از انتخابات اشاره کرده و با تیتر درشت نوشتیم «‌آخرین پرده سناریوی افراطیون، آشوب پس از شکست‌»‌. غیب را فقط خدای متعال می‌داند «‌لَا یَعْلَمُ مَنْ فِی السَّمَاوَاتِ وَالْأرْضِ الْغَیْبَ إِلَّا الله‌». پس چگونه تمامی مراحل فتنه را با جزئیات آن پیش‌بینی کرده بودیم؟‌ پاسخ آن است که فتنه ۸۸ بر اساس فرمول آمریکایی- اسرائیلی کودتاهای رنگی صورت می‌پذیرفت و کیهان با مراجعه به آن فرمول، مراحل مختلف فتنه را پیش‌بینی می‌کرد.

۷ – مایکل لدین مشاور امنیت ملی آمریکا، دو روز قبل از ۹ دی ۱۳۸۸ در بنیاد دفاع از دموکراسی سخنرانی داشت و در حالی که پیروزی فتنه را نزدیک می‌دید، از رازی پرده برداشت (که بعدها اعلام کردند اقدامی شتابزده بود و نباید اعلام می‌کردند‌)! لدین گفت؛ روزی ما خواهیم نشست و درباره تاریخ پشت صحنه جنبش سبز سخن می‌گوئیم. در آن هنگام همه شما خواهید گفت که جنبش سبز در سال ۲۰۰۹ آغاز شده است (۱۳۸۸) اما من به شما می‌گویم که ریشه آن در اواسط دهه ۱۹۸۰ (سال‌های میانی دهه ۶۰) است. یعنی هنگامی که ما با دفتر میرحسین موسوی در تماس بودیم‌»!.

۸- شهید آیت اعلام کرده بود اسنادی در اختیار دارد که از فراماسون بودن موسوی خبر می‌دهد و بارها به مناسبت‌های مختلف به آن اشاره کرده بود. ایشان که میرحسین موسوی را گزینه مناسبی برای تصدی وزارت امور خارجه نمی‌دانست، در یکی از جلسات مجلس، به انتقاد از کابینه معرفی شده پرداخت و گفت که اسنادی را که نشان‌دهنده ارتباط موسوی با فراماسونری است در جلسه بعدی مجلس در اختیار نمایندگان قرار خواهد داد. اما، مرحوم آیت را صبح روز ۱۴ مرداد درحالی که عازم مجلس بود به شهادت رساندند! نحوه ترور شهید آیت به گونه‌ای کاملاً متفاوت با ترورهای منافقین بود. اول آن که، تروریست‌ها نزدیک به ۶۰ گلوله شلیک کرده بودند و حال آن که منافقین با شلیک چند گلوله صحنه را ترک می‌کنند. شلیک ۶۰ گلوله نشان می‌دهد که می‌خواستند از شهادت او کاملاً مطمئن شوند و جسمی مجروح از آن شهید باقی نماند. دوم این که؛ ترور‌کنندگان بعد از به شهادت رساندن آیت کیف حاوی اسناد وی را با خود می‌برند. این نیز با ترورهای منافقین همخوانی ندارد. منافقین دستور داشتند برای پیشگیری از دستگیر شدن، بلافاصله بعد از ترور صحنه را ترک کنند و چیزی با خود نبرند! بعدها وقتی این موارد مطرح شد، اعلام کردند که ترور‌کنندگان، تازه‌کار و کم‌تجربه بوده‌اند! و حال آن که کم تجربه‌ها از شدت ترس بعد از شلیک یک یا دو گلوله صحنه را ترک می‌کردند ولی عوامل ترور شهید آیت ۶۰گلوله شلیک کرده و اصرار داشته‌اند که کیف ایشان را نیز با خود ببرند. کیف شهید آیت حاوی چه اسنادی بود که تروریست‌هایِ مامور به ترور ایشان اولاً اصرار داشته‌اند که حتماً به شهادت برسد و کمترین احتمالی برای زنده ماندن او باقی نماند و ثانیاً؛ با توجه به احتمال دستگیری، ریسک ربایش کیف حاوی اسناد را پذیرفته بودند؟! از آنجا که اسناد ربوده شده هرگز به دست نیامده است درباره محتوای آن قضاوتی نکرده و تنها به اظهارات نقل شده از مرحوم شهید آیت بسنده می‌کنیم.

۹- دکتر محمد مُکری نویسنده و پژوهشگر برجسته ایرانی که به حضور فراماسون‌ها در برخی از مراکز حساس ایران دوران پهلوی، شدیداً معترض بود و افشاگری‌هایی در این زمینه داشت، بعد از کودتای ۲۸ مرداد تحت فشار فراماسون‌ها مجبور به ترک ایران شده و به فرانسه رفت و در دانشگاه سوربن پاریس به تدریس مشغول شد. دکتر مکری در بهمن ماه ۱۳۵۷، همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی به ایران بازگشت و به عنوان اولین سفیر جمهوری اسلامی ایران در شوروی سابق منصوب شد. از قول دکتر مکری نیز در یکی از تالیفاتش (ظاهراً کتابی با عنوان دیوان‌) نقل شده است که «‌‌در کتابخانه کاخ‌الیزه فرانسه متوجه عضویت میر‌حسین موسوی در لژ فراماسونری قسطنطنیه شدم‌»!.

۱۰- فراماسون‌ها هنگامی که ماموریت یکی از اعضای خود را شکست خورده می‌بینند و احساس می‌کنند در مناقشه‌ای که پدید آورده‌ا‌ند‌، روی اسب بازنده شرط‌بندی کرده‌اند! مامور شکست خورده را در یک عملیات انتحاری هزینه می‌کنند. بر اساس شواهد موجود، موسوی از نگاه دشمن ماموری بود که تاریخ مصرفش تمام شده و باید دور ‌انداخته می‌شد! و دقیقاً به همین علت او را در پست‌ترین و رذیلانه‌ترین موضوعات مصرف کرده‌اند؛ دفاع از اسرائیل، حمایت از داعش، ناسزاگویی به شهدا و …

۱۱- اکنون نوبت حامیان سینه چاک موسوی، نظیر آقای خاتمی و ظریف و سایر سرکردگان جریان مدعی اصلاحات است که باید موضع خود را در‌باره اقدام خباثت‌آمیز موسوی مشخص کنند. البته از آنها سؤالات دیگری نیز در میان است. از جمله این که بی‌تردید آقای خاتمی از تصمیم اعلام شده آمریکا و اسرائیل برای انتخابات ۸۸ با خبر بود! چرا دقیقاً بر اساس فرمول دیکته شده آنها عمل کرد؟! چرا بعد از کاندیداتوری موسوی که می‌دانست گزینه آمریکا و اسرائیل است (بندهای ۴ و ۵ و ۶ یادداشت پیش‌روی‌) از نامزدی کناره گرفت و با همه توان به حمایت از او پرداخت‌؟! و ده‌ها سؤال دیگر از اقدامات خیانت‌آمیز مدعیان اصلاحات که طرح آن را همراه با اسناد مربوطه به بعد موکول می‌کنیم!.

۱۲- و بالاخره باید به شکرانه برخورداری از رهبری‌های الهی و هوشمندانه حضرت آقا پیشانی شکر بر زمین سائید که آنچه دیگران در آئینه نمی‌دیدند، او در خشت خام می‌دید و با درایت و نگاه برخاسته از نور الهی به سران فتنه مهلت داد تا درون پلید خود را بر همگان آشکار کنند « وَالَّذِینَ کَذَّبُوا بِآیَاتِنَا سَنَسْتَدْرِجُهُمْ مِنْ حَیْثُ لَا یَعْلَمُونَ … آنهایی که آیات ما را تکذیب کردند تدریجاً از آن راه که نمی‌دانند، گرفتار مجازاتشان خواهیم کرد». (آیه۱۸۲ سوره مبارکه اعراف‌).

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

 1. با اون همه سابقه دروغگویی و تهمت‌هایی که به بهانه مباهته به خیلی‌ها زدن، آدم خیلی باید ساده لوح باشه که این ادعاهای کیهان و حسین شریعتمداری را باور کنه.

  13
  8
  1. کم آوردن از این واضحتر نمیشه . حرف شما یعنی : ما جوابی نداریم پس به تهمت و توهم رو میاریم

   9
   1
  1. اگر هر کسی علم مخالفت با نظرات حضرات را برافراشت برچسب فراماسونر بهش بزنیم از اول انقلاب تاحالا اکثر مسئولان فراماسونر هستند.دلیل نمی‌شود وقتی توان مباحثه کردن نداریم تهمت بزنیم.حال و روز حسین شریعتمداری و کیهان مشخص است کیهان شعبه دوم راشاتودی و ارباب پوتین مرجع تقلیدش هست …

   4
   1
 2. اسم خبرگزاریت رو تغییر بده
  تا حالا مطلب با انصافی ازت نخوندم
  بله میرحسین موسوی ملعون فراموسون هست
  شهید آیت رو هم به همین دلیل ایشون و دار و دسته اش ترور کردن
  همون روزی که قرار بود شهید آیت اسناد ماسون بودن ایشونو رو کنه ترورش کردن
  یا نادونی یا خودتو زدی به نفهمی

  7
  9
  1. رهبری علنا در بیان سوء استفاده بیگانگان از وقایع 88 تاکید کردند که البته سران جنبش سبز ارتباطی با بیگانگان ندارند. پس : شریعتمداری و شخص پیام دهنده به نام حبیب خجالت بکشند

   6
   1
  1. بجای دائم النظر اون هم از نوع سطحی بودن ، مطالعه کن تا نظر انصاف رو ببینی (رجوع شود به نوشته های اعضای تحریریه)

  1. بیان توهمات غیرقابل اثبات (همین رویه کیهان ) و اتهامات قبل از اثبات قضایی خود جرم و از نظر شرع و عقل و اخلاق غیرانسانی و غیر اسلامی است

   6
   3
 3. انصاف عزیز با سلام. وقتی در بخش «واکنش کیهان به بیانیه میرحسین» نظری رو که مخالف کیهانه نمیگذاری ، طرف متوهم (شریعتمداری) بیشتر وهم برش میداره. این خاصیت نگاه طالبانی و خوارجی و همه متحجران مرتجعه.
  آیا کیهان و منش اون بیشتر به دین جوانان و نگاه به نظام و انقلاب ضربه زده یا هر احد دیگه ای و هر دوست یا دشمن دیگه ای ؟؟ این کلید بهتری برای تشخیص نفوذه

  4
  4
 4. این اطلاعات را که شریتمداری داشت چرا به شورای نگهبان ارائه نداده است تا موسوی را رد صلاحیت کنند مگر موسوی از آیت الله هاشمی معتبرتر بود.

  4
  1
 5. اگه ادعای آقای شریعتمداری را در مورد قاتل بودن و ماسون بودن موسوی بپذیریم عملکرد کل تشکیلات امنیتی کشور و شورای نگهبان در تایید کاندیداتوری ایشان کاملا زیر سوال خواهد رفت و وجود آنها در صحنه سیاسی کشور کان لم یکن تلقی میشه!

  6
  2
 6. توهم شماها دارید که هیچوقت نخواستید واقعیت قبول کنید
  آقای شریعتمداری هرموقع ادعایی کرده پای ادعاش واستاده و نمونه وافر اون هم شکایات متعدد و جلسات دادگاهی بوده که علیه ش برگزار شده و حتی یکبار هم محکوم نشده و تبرئه شده و این خود گواه بر صدق ادعاهای مطرح شده از سوی ایشون هست

  1
  3
  1. واقعا فکر میکنی شکایتهایی که از ایشون شده دلیل محکومیتش برحق بودنش بوده ؟سرت از زیر برف بیار بیرون قوه قضاییه ای که پسر میرسلیم رو پنج سال محکوم کرد هزاران نفر دیگه رو با همین جرم اعدام وزندان ابد کرد تویا کوردلی یا مغرض .فکر کردی قوه قضاییه مستقله هالووووو

   3
   1
 7. خب دیگه این نظر کسی است که چهل سال هست هرکس را که مثل خودش نباشد خائن، مزدور و جاسوس میشمارد والبته تازه گی ها فتوای شرعی پاکی و با ایمانی پوتین را نیز منتشر می‌کند و البته بشرطی که این جریانات همسو با مردم نباشند!!

  2
  1
 8. دراینکه حسین رهجو(موسوی) یکفراماسونر هست شکی نیست اکرتوسط عمال رهجو شهیدآیت به شصت گلوله به شهادت نمی رسید باتمام ادله وشواهدبرای مردم درهمان اول انقلاب شناخته میشد، ولی باشهادت شهیدآیت وسرقت مدارک و… درروزی که قراربودافشاگری شود، خودرادربیشتردرحکومت جاداد، خدا…، البته منافقین وخیانتکاران به انقلاب تنهاایشان نیست امثال ایشان زیادهستندمثل بهزادنبوی، حجاریان و… که تاییدکنندگان امثال عامل شهادت 72تن درهفت تیربودند

  1
  1
 9. این مسلمان قبلا گفته که تهمت زدن وافترالازمه وتحمت فراماسون بودن موسوی از این قماش عمل به احکام فقهیست تازه اگر فراماسون هم باشد خیلی بهتر از جاسوس اسراعیل ودر عین حال بازجو بودن است

 10. این مسلمان قبلا گفته که تهمت زدن وافترالازمه احکام فقهیه وتحمت فراماسون بودن موسوی از این قماش عمل به احکام فقهیست تازه اگر فراماسون هم باشد خیلی بهتر از جاسوس اسراعیل ودر عین حال بازجو بودن است

 11. به حسین شریعتمداری بگو اثبات کن زمین مسطح است برات ثابت می کنه .استاد مغالطه و یک سوفیت اصل

  1
  1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا