خرید تور تابستان

نظر علی مطهری درباره‌ی یادداشت میرحسین

علی مطهری، نماینده‌ی مردم در مجلس دهم در صفحه‌ی توییتر خود نوشت:

«این‌که آقای میرحسین موسوی با سیاست نظام درباره ورود نیروی نظامی به سوریه مخالف باشد و یا نسبت به شایعه حکومت موروثی اعلام خطر کند، صرفاً یک اظهار نظر و مشمول آزادی بیان است.

اما لحن نامناسب ایشان درباره سردار همدانی که از جوانی تا زمان شهادت آماده نثار جان خود در راه اهداف انقلاب اسلامی بوده‌ است مذموم و ناپسند است.

هرچند او [سردار همدانی] به‌گفته خودش در برهه‌ای از مسئولیت خویش از یک روش نامناسب برای دفاع از نظام استفاده کرده باشد.

ضمنا این که مخالف و موافق، چنین گسترده به سخن آقای موسوی عکس‌العمل نشان دادند اثبات کرد که حصر خانگی به هدف خود نرسیده است».

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. امثال شما یک روز کار نکردید یک لقمه حلال در نیاوردید وهمیشه با دروغ و دغل زندگی کردید موسوی کیه؟ یک بدبخت تر از علی مطهری یک دروغگوتر از کروبی یک حقه باز تر از خاتمی و همه این به دنبال قدرت این سخن من نیست این نظر تئوریسینهای خود اصلاحات است مانند دکتر تاجیک بروید و نظراتش را بخوانید ولی جرات ندارید چون قدرتی طلبی در خونتان است مثل هیتلر و چنگیز و آدمکشهای دیگر تاریخ ولی حالا ذلیل شدید و علیل و بدبخت و حصر و کار ساز نبوده ! خندیدم. اصلا هیچکس شما را میشناسد؟ اگر همین امروز دسته جمعی تمام شما اصلاح طلبها و دموکراسی دانها و بقیه را دفن کنیم 10 ستل دیگر حتی بچه های خودتان نشانی قبرهای شمار ا هم به خاطر نخواهند داشت . خود را فریب ندهید

  2. از مطهری بیشتر از این هم انتظاری نیست. شخصا از بحبوحه حوادث 88 اظهارات این شخص را تعقیب میکنم و به جز کجدار و مریز و یکی به نعل یکی به میخ چیز بدرد بخوری از زبان و قلم این اقا برون نتراوید. سالها هم نماینده!!!! بود ماهی چند میلیونی از بابتش گرفت و لابد ان حقوق را هم حلال میداند. فکر میکنم امثال مطهری سکوت کنند بهتر باشد. بابا ما را به خیر تو امیدی نیست فقط حرف نزن. کسانی که توسط اراذل و اوباش یاد شده مورد …….. قرار گرفتند انسان نبودند تا ازارشان از سوی یکی از سابقون اقای مطهری را ناراحت کند! اینجا دیگر شامل ازادی بیان نمیشود! عجبا! حیرتا!

    1
    1
  3. از تودهنی مردم عزیر به یاوه گویی فردی ، رسیده به این نکته که حصر خانگی به هدف خود نرسیده است
    آزادی بیان دیگه، بافتن هر تحلیلی آزاد و گفتن هر یاوه ای آزادتر

  4. بداخلاقی بافرادنشانه فرعونیت است.علی مطهری رو نقد کن چرا توهین؟ علی مطهری برغم مواضع بعضا جوشکنانه که مطلوب است، دارای مواضع نامنسجم غریبی است.علتش دربهم ریختگی اندازه هاست. اندازه های اصول وفروع را رعایت نمی کند. بهرحال کسیکه امید بازگشت به منصب دارد نمی تواند مسائل رادرست سبک وسنگین کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا