پخش زنده چلسی و تاتنهام 23 مرداد 1401

امروز چلسی و تاتنهام در دربی لندن در هفته دوم جزیره به مصاف هم می‌روند. برای تماشای پخش زنده چلسی و تاتنهام 23 مرداد 1401 با ما باشید.

چلسی و تاتنهام دو تیم جذاب و دوست‌داشتنی فصل جدید جزیره در هفته دوم رقابت‌ها و در دربی لندن باید به مصاف هم بروند. برای تماشای پخش زنده بازی چلسی و تاتنهام 23 مرداد 1401 با ما باشید.

پخش زنده چلسی و تاتنهام 23 مرداد 1401

چلسی توماس توخل که سال گذشته بحران‌های زیادی داشت، امسال و با وجود جدایی ستارگانی چون رودیگر، لوکاکو و ورنر، با تقویت تیم در نقل و انتقالات با ستارگانی چون رحیم استرلینگ، کوکوریا و کالیدو کولیبالی توانسته تا حدی تیم را به وضعیت باثباتی بازگرداند و امیدها برای فصل جدید رقابت‌ها را حفظ کند.

تاتنهام آنتونیو کونته اما بی‌تردید یکی از تیم‌های مورد انتظار فصل جدید است که سال گذشته با هدایت کنته در نیم فصل دوم نمایش درخشانی داشت. آن‌ها نیز که در نقل و انتقالات با جذب کلمنت لنگله، ایوان پریسیچ و ریچارلیسون خوب عمل کرده، در فصل جدید می‌تواند امیدهای زیادی داشته باشد.

نکته آماری مهم درباره 5 تقابل آخر دو تیم اینکه 4 پیروزی برای چلسی و 1 تساوی ثبت شده اما نکته مهم اینکه چلسی در هر 4 بازی آخر برابر تاتنهام کلین شیت کرده است! برای تماشای پخش زنده بازی چلسی و تاتنهام 23 مرداد 1401 در ساعت شروع مسابقه یعنی 20:00 به وقت ایران از یکی از لینک‌های زیر استفاده کنید:

لینک 1: پخش زنده فوتبال چلسی و تاتنهام 23 مرداد 1401

لینک 2: پخش زنده فوتبال چلسی و تاتنهام 23 مرداد 1401

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا