خرید تور تابستان

لیست مازاد استقلال | جدایی آمانوف، حسینی و مطهری؛ وداع تلخ گیتاریست؟

لیست مازاد استقلال با عدم همراهی سه بازیکن این تیم مطهری، آمانوف و حسینی تقریبا مشخص شد اما هنوز باشگاه استقلال این موضوع را اعلام رسمی نکرده است.

به گزارش انصاف ورزشی، فعالیت همه جانبه باشگاه استقلال سبب ترافیک وحشتناک در لیست این باشگاه شد موضوعی که با معافیت یزدانی و مرادمند نیز تشدید شد تا حالا باشگاه استقلال مجبور به مازاد کردن برخی بازیکنان باشد.

اما در خصوص لیست مازاد استقلال گمانه‌زنی‌های بسیاری صورت گرفته ولی عدم سفر عزیزبک آمانوف، امیرارسلان مطهری و محمد حسینی به انزلی برای دیدار فردا را شاید بتوان بزرگترین شاهد این ماجرا دانست که این سه بازیکن در لیست مازاد استقلال قرار دارند.

البته جدایی سیدمحمد حسینی با مصاحبه تند امروز او پیش از بقیه قطعی شد اما ارسلان مطهری بازیکن بسیار محبوب آبی‌ها که تا کنون سه بار در جریان بازی و دوبار در ضربات پنالتی دروازه پرسپولیس را باز کرده و به شدت میان هواداران محبوب هست نیز، امروز در تمرین حاضر نبود و به انزلی نیز سفر نکرد تا جدایی تلخ گیتاریست فوق العاده محبوب آبی‌ها قطعی به نظر برسید.

اما موضوع در خصوص آمانوف کمی متفاوت است و با وجود عدم سفر او به انزلی، خبرها حاکی از آن است که جدایی او هنوز قطعی نشده است و باید دید بین او و سعید مهری کدام یک از پوشیدن لباس استقلال در فصل آتی محروم می‌مانند.

نکته عجیب ماجرا تمدید مطهری در ابتدای فصل و خرید محمد حسینی در همین فصل است که بسیار عجیب به نطر می‌آید.

لیست مازاد استقلال | جدایی آمانوف، حسینی و مطهری؛ وداع تلخ گیتاریست؟
لیست مازاد استقلال | جدایی آمانوف، حسینی و مطهری؛ وداع تلخ گیتاریست؟

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا