پخش زنده والیبال جام واگنر 29 مرداد 1401

پخش زنده والیبال جام واگنر 29 مرداد 1401 را با ما ببینید؛ جام واگنر با حضور لهستان، ایران، آرژانتین و صربستان از 27 تا 29 مردادماه در لهستان برگزار میشود

به گزارش انصاف ورزشی، رقابت های والیبال 4 جانبه بزرگداشت هوبرت جرزی واگنر والیبالیست فقید لهستانی که اصولا بین چهارتیم که یکی از آنها قطعا لهستان است، در این کشور برگزار میشود.

بنیاد هوبرت واگنر وظیفه دعوت از تیم های ملی را بر عهده دارد و تیم ملی والیبال ایران نیز تا کنون دوبار به این رقابت ها دعوت شده است که در سالهای 2012 و 2015 عایدی حضور سروقامتان ایرانی در این رویداد دو مقام چهارمی بوده است.

حالا بار دیگر تیم ملی والیبال ایران در این رقابت ها حضور دارد و باید در پایتخت قدیمی و دومین شهر بزرگ لهستان یعنی کراکوف رو در روی سه تیم لهستان میزبان، صربستان و آرژانتین قرار بگیرد که پیش بینی می‌شد با توجه به عملکرد درخشان تیم ملی والیبال در رقابت های لیگ ملت های والیبال 2022، این بار جایگاه بهتری نصیب تیم ملی شود. هرچند تا اینجای کار تیم ملی با دو باخت در همان رتبه چهارم همیشگی است؛ تا اینجای کار لهستان میزبان با دو برد و بدون ست باخته در جای اول است و آرژانتین و صربستان هر کدام با یک برد در جدول حضور دارند.

البته گفتنی است جام واگنر برای شاگردان بهروز عطایی حکم یک رقابت تداراکاتی خوب پیش از رقابت های قهرمانی جهان در شهریورماه را دارد.

پخش زنده والیبال جام واگنر 29 مرداد 1401

امشب اما تیم ملی والیبال ایران پس از باخت به لهستان و صربستان به مصاف آرژانتین می‌رود و لهستان نیز پس از دو پیروزی برابر صربستان و ایران به مصاف آرژانتین خواهد رفت.

برنامه جام واگنر به این شرح است:

پنج‌شنبه ۲۷ مرداد
ساعت ۲۰؛ آرژانتین ۳ – صربستان ۱
ساعت ۲۲:۳۰؛ ایران ۰ – لهستان ۳

جمعه ۲۸ مرداد
ساعت ۲۰؛ ایران 2 – صربستان 3
ساعت ۲۲:۳۰؛ لهستان 3 – آرژانتین 0

شنبه ۲۹ مرداد
ساعت ۲۰؛ ایران – آرژانتین ( ساعت بازی به 18:30 تغییر یافت)
ساعت ۲۲:۳۰؛ لهستان – صربستان ( ساعت بازی به 21:00 تغییر یافت)

پخش زنده والیبال جام واگنر 29 مرداد 1401
پخش زنده والیبال جام واگنر 29 مرداد 1401

اما برای دیدن پخش زنده والیبال جام واگنر ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ و بازیهای ایران آرژانتین در ساعت 18:30 و صربستان لهستان در ساعت 21:00 از لینکهای زیر استفاده کنید.

لینک ۱: پخش زنده والیبال ایران آرژانتین جام واگنر (شبکه خارجی)

لینک ۲: پخش زنده والیبال لهستان صربستان جام واگنر (شبکه خارجی)

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا