خرید تور تابستان

واکنش تازه علی کریمی به حواشی اخیر ؛ امام حسین متعلق به همه است

واکنش تازه علی کریمی به حواشی اخیر واکنشی متفاوت نسبت به آنچه در چندروز گذشته رخ می‌داد، بود و جادوگر فوتبال ایران به نوعی قصد تمام کردن حواشی را دارد.

به گزارش انصاف ورزشی، شاید داغ‌ترین و جنجالی ترین موضوع هفته گذشته در رسانه‌های اجتماعی، موضوع درگیری علی کریمی با یک روحانی آنهم بعد انتشار یک استوری در خصوص ندورات ماه محرم از سوی کریمی بود.

بعد از استوری کریمی یک روحانی به نام حامدرضا معاونیان به وی تاخت و الفاظ بدی را نثار جادوگر کرد تا علی کریمی هم واکنش‌های تندی را به شکل غیر مستقیم و بعدتر به صورت علنی و مستقیم نسبت به صحبت های این روحانی نشان دهد. اتفاقاتی که حتی منجر به پایین آوردن بیلبوردهای تلبیغاتی کریمی به اتهام توهین به فرهنگ نذری، توسط شهرداری شد.

این موضوعات جنجال بسیاری را به پا کرد و سبب ساز بحثهای زیادی نیز شد حتی کریمی از طرف بسیاری از ورزشکاران و هنرمندان از جمله رسول خادم نیز مورد حمایت قرار گرفت.

واکنش تازه علی کریمی به حواشی اخیر ؛ امام حسین متعلق به همه است
واکنش تازه علی کریمی به حواشی اخیر ؛ امام حسین متعلق به همه است

حالا اما واکنش تازه علی کریمی به حواشی اخیر نشان از میل او به فاصله گرفتن از این قائله و به نوعی پایان دادن به آن دارد. کریمی در استوری بلندبالایی در این خصوص نوشت:

«نیازی به گفتن نیست که من هم مثل همه شما از کودکی شوق رسیدن به دهه محرم را داشتم و با گذشت زمان، این اردت را حفظ کردم.
در چند روز اخیر برخی افراد، قصد ماهی گرفتن از آب گل آلود را داشتند. روی صحبت من, عده ای هستند که 365 روز سال به معیشت مردم بی توجه می مانند و با نذری دادن در 10 روز محرم، دنبال جلب نظر هستند و ریا !!
این عزاداری‌ها پیش از ما بوده و پس از ما هم خواهد ماند. در این میان‌هر کسی برای رضای خدا و با نیتی خالص برای هر حاجت خود نذری می دهد، دمش گرم و نذرش قبول.
پیشنهاد من فقط این بود که در این اوضاع کشور،
مي‌توانیم نذرهای دیگری هم انجام دهیم؛ همین
آن‌ها که با نام امام حسین(ع) به دنبال منافع شخصی شان هستند باید بدانند که امام حسین(ع) متعلق به همه بوده و هست. اگر طرفدار واقعی مکتب حسین (ع) هستیم باید به اعتقادات و طرز فکر یکدیگر احترام بگذاریم چون در این مکتب، افترا، بددهنی و بی ادبی‌جایی ندارد که البته مردم فرق ریا و نیت پاک و خالص را تشخیص می دهند.
با این که مخاطب من عده ای خاص بودند اما از عزاداران‌واقعی امام حسین (ع) عذرخواهی می کنم و دست هایشان را می بوسم.
قضاوت با مردم,
حسینی بمانیم و حسینی زندگی کنیم
»

واکنش تازه علی کریمی به حواشی اخیر ؛ امام حسین متعلق به همه است
واکنش تازه علی کریمی به حواشی اخیر ؛ امام حسین متعلق به همه است

گفتنی است در روزهای گذشته شایعاتی مبنی بر تصمیم کریمی برای مهاجرت از ایران نیز به گوش می‌رسد که باید دید تا چه اندازه به حقیقت نزدیک است.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

 1. شما سلبریتی ها خدایی می کنیین اون وقت برای ما که امام حسین مرهم مشکلاتمون هست و سال رو روز شماری می کنیم تا با دادن نذری های کوچیک و سهیم شدن برکت اهل بیت رو ببینیم، توهین می کنین؟ خدای شما پول هست و اربابتون اربابان پول های بی حساب و کثیف…. ویلای قاچاقی که 15 میلیون برق کولرهای گازی اون هست با برق یارانه ای یزید بازی نیست و اون وقت نذری های مشارکتی ما فلانه؟
  جناب فلانی (فرقی نمی کنه علی دائی کریمی و یا بازگرای هرزه) دین برای شما یه ژست اجتماعیه… نه خدا رو باور دارین و نه فقرا رو… سالی چند بار هم از نم گوشه جیبتون چندر غاز اون هم جلوی رسانه ها و دوربن ها صذقه فقرای نام و نشالن دار می کنین و کلی محبوبیت جمع می کنید!!!!!!!!

  5
  4
  1. متاسفم برای افرادی که ادب معمولی ندارندواحتمالاتوی خونه زیادبهشون توهین شده وگرنه دلیلی نداره علی کریمی که بدون ریا وارته دل به ائمه ارادت داره وبارهامخفیانه کمک کرده مابه این زشتی خطابش کنیم یابه بقیه هنرمندان ازجمله زشت هرزه استفاده کنیم ضمن اینکه مردم شریف مانیازبه این چندکلمه بنده نداشتن خودشون فرهیخته وباسوادوباشرف هستن وطرف دهنشوبازکنه می فهمنش ولی جای بسی تاسف است ازبیان این الفاظ زشت ممنون ازدست اندکاران محترم

 2. گفتیم و دگر بار چه گوئیم؟
  این گفته به صد بار نیرزد
  اگر شخصی دنبال عمل درستی باشد می رود و انجام میدهد و دوستان و همکاران و یاران خودش را هم پیدا میکند و وقتی می آید و به دیگران تهمت میزند و خودش هم در طول عمرش یک بار صدقه هم دست گدایی نداده تا چه برسد به درمان بیماران و لاعلاج ها و بیخانمان ها و … موضوع مزخرف تر از کار رسانه است که برای دیده شدن خودشان و چنین افرادی دست به خودکشی هم میزنند.
  اگر دنبال کار خیر بودیم که جار و جنجال نداشت. خب بار یهر کثافت کاری فورا یک نمایش به راه می ندازید چطور برای این کار کمپین راه ننداختید و رفتید از جهت منفی سر در آوردید؟
  چرا؟
  خب برای اینکه با فحش و فحش کاری بهتر دیده میشوید ولی اگر جنبه مثبت قضیه را میدید باید پول خرج میکردی که این کاره نبودید و نیستید و نه خواهید بود تلاش بیهوده نکن خسته میشوی عزیزم عوام فریبی هم راه به ترکستان میبرد

 3. اولش بد نبود ، ولی ظرفیت شهرت و ترقی نداشت . با کارای ابنرمالش خراب کرد .بیچاره . روان پریشی علی لییمی ، ثابت شده است . نشون داد لیاقت اسم علی رو هم نداره .

 4. آخه بنده ی خداها رفته به امام زمان هر چی از دهنش در اومده گفته.ادم انقد بی ادب؟ ادب حرف زدن نداره بلد نیست حرف نزدن که بلده. خوب شد رفت خارج وگرنه دولت و ایرانیا بدجوری ادبش میکردن که دیگه تا آخر عمرش پاشو از گلیمش دراز تر نکنه .فک کرده هنر کرده اومده توهین کرده حالا هم پا به فرار در خارج اینم شجاعته؟ اگه ایران بود جر میخورد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا