خرید تور تابستان

استقلال قرارداد مطهری را فسخ کرد ؛ شرایط نامعلوم گیتاریست آبی‌ها

استقلال قرارداد مطهری را فسخ کرد تا پس از عدم توافق دوطرفه استقلال و مطهری حالا تکلیف لیست استقلال و آینده فوتبالی مطهری را کمیته تعیین وضعیت مشخص کند.

به گزارش انصاف ورزشی، خریدها و تمدیدهای پرشمار مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر ایران استقلال حالا تبدیل به یک ماجرای دردسرساز برای این باشگاه شده است.

پربودن لیست استقلال موجب شد تا برای ثبت قرارداد کاوه رضایی و ورود سیاوش یزدانی به لیست باشگاه استقلال مجبور به خارج کردن نام برخی بازیکنان شود که قرعه به نام حسینی و مطهری افتاد البته صحبت هایی مبنی بر خارج کردن نام مهری و آمانوف نیز به گوش نیرسید.

اما حسینی با فسخ دوطرفه خیلی زود به تراکتور پیوست اما امیر ارسلان مطهری که محبوب بسیاری از هواداران است و انتظار چنین رفتاری را نیز نداشت سرانجام بر سر فسخ قرارداد با استقلال به توافق نرسید تا باشگاه استقلال در دقایق آخر فصل نقل و انتقالات یعنی ساعت 12 شب 30 مرداد نامه فسخ یکطرفه قرارداد مطهری را به سازمان لیگ بدهد.

حالا «کسرایی» مسئول نقل و انتقالات سازمان لیگ اعلام کرده که چون این نامه پیش از اتمام مهلت بوده و دوطرفه نیست به دلیل سکوت قانون ترجیح داده اند که پرونده به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون برود و این کمیته تصمیم بگیرد که لیست استقلال خالی شده یا نه و آیا مطهری باید نیم فصل روی سکو بماند و یا بازیکن آزاد است.

اما به هرروی باشگاه استقلال قرارداد مطهری را فسخ کرد تا پایان گیتاریست محبوب در لباس آبی با خاطرات خوش اما بد رقم بخورد.

استقلال قرارداد مطهری را فسخ کرد ؛ شرایط نامعلوم گیتاریست آبی‌ها
استقلال قرارداد مطهری را فسخ کرد ؛ شرایط نامعلوم گیتاریست آبی‌ها

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا