مطمئنی؟ | بشار اسد: «ملت سوریه» از کشور دفاع می کند!

رییس جمهور سوریه گفت: ملت سوریه با وجود تمام رنج ها، فشارها و مشکلات امنیتی و اقتصادی برای دفاع از میهن و یکپارچگی کشور خود جدی هستند.

به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، بشار اسد روز شنبه در دیدار با وزیر مشاور در امور خارجه هند افزود: ایستادگی بسیاری از کشورهای دوست مانند هند در کنار ملت سوریه، پایداری و مقاومت ملت را تقویت کرد.

وی اضافه کرد: ملت هم اکنون با جنگی رو به روست که از سوی کشورهای غربی و منطقه ای با بکارگیری گروه های تروریستی و حمایت از آن ها به شیوه های گوناگون، برآن ها تحمیل شده است.

اسد تصریح کرد: این کشورها تاکنون از دستیابی به هرگونه راه حل مسالمت آمیز که از ریختن خون ملت سوریه جلوگیری کند و به جنایت ها در حق این ملت پایان دهد جلوگیری کرده اند.

به گزارش ایرنا، وزیر مشاور در امورخارجه هند نیز بر همکاری با سوریه در زمینه ی مبارزه با تروریسم و حفظ و تقویت دستاوردهای سوریه در این باره تاکید کرد.

مبشر جاوید اکبر گفت: درک نکردن خطرهای تروریسم و اهداف آن که گسترش کشتار و تندروی و تهدید ثبات جهانی و تخریب تمدن انسانی یک اشتباه و خطای بزرگ است.

وی افزود: هند آماده است هر کمکی که بتواند از رنج های ملت سوریه بکاهد و پایداری این کشور را افزایش دهد به سوریه ارایه و به صورت فعال در بازسازی و پیشرفت سوریه مشارکت کند.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. درسش را خوب بلد شده، اينم ياد گرفته هرچي ميگه همش از اسم (ملت و مردم) سوء استفاده بکنه و بگه مردم سوريه دفاع ميکنن و… ملت سوريه مظلومانه کشته ميشن …!! انگار نه انگار که خودش داره بمبارون ميکنه اين مردم بيچاره رو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا