خرید تور نوروزی

توماس توخل از چلسی اخراج شد ؛ پایان کار فاتح لیگ قهرمانان اروپا با آبی‌ها

توماس توخل از چلسی اخراج شد تا مردی که 15 ماه پیش لیگ قهرمانان اروپا را برای آبی های لندن به ارمغان آورد رسما از این تیم اخراج شود.

به گزارش انصاف ورزشی، توماس توخل پس از شکست عجیب برابر یاران صادق محرمی در دیناموزاگراب کرواسی در هفته اول لیگ قهرمانان اروپا فصل جدید و نتایج ضعیف در لیگ برتر انگلیس 15 ماه پس از فتح لیگ قهرمانان از چلسی اخراج شد.

باشگاه چلسی در بیانیه‌ای در این خصوص اعلام کرد:

«از طرف تمامی اعضای باشگاه چلسی، از توماس و کادر فنی‌اش به خاطر تمام تلاشی که در طول مدت حضور در این باشگاه از خود نشان دادند، سپاسگزاریم. توماس با قهرمانی در لیگ قهرمانان، سوپرکاپ اروپا و جام جهانی باشگاه‌ها در طول دوران حضورش در این تیم، جایگاه شایسته‌ای در تاریخ این باشگاه خواهد داشت. مالکیت جدید این باشگاه حالا 100 روز است که در چلسی حضور دارد و سخت در تلاش است تا این باشگاه را رو به جلو ببرد. به همین دلیل، مالکان جدید معتقدند که حالا زمان مناسبی برای ایجاد این تغییر است. کادر فنی چلسی وظیفه هدایت تیم برای تمرینات و آماده‌سازی برای مسابقات پیش‌رو را برعهده خواهد داشت تا باشگاه بتواند به‌زودی سرمربی جدیدی انتخاب کند. تا زمانی که سرمربی جدید انتخاب نشود، اظهارنظر دیگری در این‌باره صورت نخواهد گرفت.»

به هر روی توماس توخل از چلسی اخراج شد و از گراهام پاتر و مائوریسیو پوچتینو به عنوان مهمترین گزینه های تاد بولی مالک آمریکایی برای جانشینی وی یاد میشود.

توماس توخل از چلسی اخراج شد ؛ پایان کار فاتح لیگ قهرمانان اروپا با آبی‌ها
توماس توخل از چلسی اخراج شد ؛ پایان کار فاتح لیگ قهرمانان اروپا با آبی‌ها

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا