آیت الله جنتی: دولت به فتنه‌گران حساسیت بیشتری نشان دهد

رئیس مجلس خبرگان ایجاد مانع برای گسترش گرایش به آمریکا را از وظایف دولت خواند و خواستار آن شد که «دولت نسبت به عوامل فتنه و فتنه گران حساسیت بیشتری از خود نشان دهد».

به گزارش دبیرخانه مجلس خبرگان، چهارمین جلسه هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در دوره پنجم صبح پنجشنبه در دبیرخانه این مجلس در قم برگزار شد.

در ابتدای این جلسه آیت الله جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را بر دولتمردان جمهوری اسلامی تبریک گفت.

رئیس مجلس خبرگان در ادامه، ضمن تقدیر از زحمات دولتمردان چند توصیه به دولت بیان کرد و افزود: یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری مسأله ساده زیستی و پرهیز از رواج اشرافیت در بین مسؤولان نظام اسلامی است که بیش از پیش باید مورد توجه دولت محترم باشد.

آیت الله جنتی همچنین بر توجه جدی دولت بر رفع مشکلات اقتصادی و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در راستای رونق تولید و ایجاد اشتغال، تأکید نمود و مبارزه اساسی با قاچاق کالا، حمایت و فعال کردن صنایع کوچک و بزرگ داخلی و برخورد جدی با پدیده حقوقهای نجومی که موجب حفظ و ارتقای سطح اعتماد عمومی جامعه و مورد تأکید مقام معظم رهبری نیز هست یکی از راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی دانست.

رئیس مجلس خبرگان رهبری در پایان با اشاره به «دشمنی ها و بدعهدی های نظام سلطه به ویژه آمریکا نسبت به جمهوری اسلامی»، خواستار اتخاذ مواضع قاطع و صریح دولت نسبت به آمریکا شد و خاطر نشان ساخت: ایجاد مانع برای گسترش گرایش به آمریکا که همواره در بیانات مقام معظم رهبری نیز مورد اشاره و تأکید است از وظایف دولت بوده و دولت محترم نیز با توجه به همین تأکیدات با صراحت به اتخاذ موضع علیه جنایات آمریکا بپردازد و تبعیت از ولایت فقیه را در قول و عمل خود به نمایش بگذارد از همین رو ضروری است نسبت به عوامل فتنه و فتنه گران حساسیت بیشتری از خود نشان دهد.

به گزارش انصاف نیوز، روحانی رییس جمهور پس از انتخابات سال ۹۲ به دیدار سیدمحمد خاتمی رفته بود و ارتباطات آنها همچنان ادامه دارد، حتی پس از انتخابات مجلس اخیر نیز دیدار داشته اند. همچنین تعدادی از اعضای دولت در سطوح مختلف از جمله ی کسانی هستند که در رسانه های اصولگرایان به فتنه گری متهم می شوند.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. حاجي جون، قربون شکل ماهت، شماها که گوشمون رو کر کرديد از بس داد زديد فتنه مرده! چرا اينقده نبش قبر ميکنيد؟ شوما که خودتون فقيه و مجتهد هستيد مگه نميدونيد نبش قبر در اسلام حرامه!؟ حرام، ميفهميد حرام!

  2. حاجی اقا ماهم مثل شما بشدت موافق برخوردبافتنه گران هستیم بااین تفاوت که معتقدیم کسانی فتنهگرندکه فلانی را سرکار اوردند وکشور رابه جائی رساندند که رهبر عزیز با نرمش قهرمانانه مجبور به گذار از این شرایط شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن