پخش زنده لورکوزن و اتلتیکو مادرید 22 شهریور 1401

پخش زنده لورکوزن و اتلتیکو مادرید 22 شهریور 1401 را با ما در انصاف ورزشی ببینید. دو تیم امشب از ساعت 23:30  در هفته دوم لیگ قهرمانان به مصاف هم می‌روند.

لورکوزن امشب از ساعت 23:30 در بای‌آرنا میزبان اتلتیکو مادرید دیگو سیمئونه است. برای تماشای پخش زنده بازی لورکوزن و اتلتیکو مادرید 22 شهریور 1401 با ما همراه باشید.

پخش زنده لورکوزن و اتلتیکو مادرید 22 شهریور 1401

لورکوزن بحران‌زده این روزها، امشب میزبان اتلتیکو مادرید دیگو سیمئونه است که خود وضع بهتری ندارد! لورکوزن که برخلاف انتظار و با وجود ستارگان پرشمارش فصل بدی در بوندسلیگا می‌گذراند، در 6 هفته ابتدایی 4 شکست، 1 تساوی و 1 برد ثبت کرده تا تنها 4 امتیاز داشته باشد. آن‌ها در هفته اول لیگ قهرمانان نز در بلژیک مغلوب کلاب بروژ شدند.

اتلتیکو مادرید دیگو سیمئونه هم بعید است نسبت به فصل قبل اوضاع بهتری داشته باشد و در لالیگا نتوانسته آنطور که شایسته است درخشان ظاهر شود. در عوض اما شاگردان سیمئونه در هفته اول لیگ قهرمانان و در جدال با پورتو، در دقایق پایانی با نتیجه 2 بر 1 پیروز شدند تا اولین سه امتیاز را کسب کرده باشند.

دو تیم پیش از این 8 بار به مصاف هم رفته‌اند که حاصل آن 3 برد برای اتلتیکو، 2 برد برای لورکوزن و 3 تساوی بوده است. برای تماشای پخش زنده بازی لورکوزن و اتلتیکو مادرید 22 شهریور 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال لورکوزن و اتلتیکو مادرید 22 شهریور 1401

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا