عکس | شیوا ابراهیمی نیز کشف حجاب کرد

شیوا ابراهیمی پس از چندین بازیگر اقدام به کشف حجاب اعتراضی کرد.

او در کپشن پست خود نوشت: من یک زن ایرانیم که سالها بود از سر اجبار و ترس روسری به سر داشتم ولی هیچوقت به خواست خودم نبوده و نخواهد بود.

این در جواب کسی است که به دروغ گفته زنان ایرانی خودشان به عنوان یک امر خودجوش حجاب زا رعایت می‌کنند و کسی هم به آنها تکلیف نکرده است.


انتشار موارد منتشر شده در شبکه های اجتماعی به معنی تایید یا رد آنها نیست و جهت اطلاع مخاطبان در این مقاله امده است.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

 1. سلام، خداروشکر هر از چند گاهی بایک حادثه ذات پلید وشیطان صفت تعدادی از کسانی که نان این نظام مقدس را خورده هویدا میشود و این خودش از برکات انقلاب اسلامی است که دشمن خفته در پوسته خود را عیان و رسوا می کند. مرحومه مهسا امینی بهانه ای است برای نیات پلید ضد انقلاب به خصوص داخلی اش.

  44
  21
 2. الان نگاه مردها رو جلب کردی ولی چه فایده دو دقیقه بعد مردها به جای دیگر خیره میشوند. خدا رو شکر به لطف افرادی مثل شما تنوع تو جامعه زیاده.

  32
  14
  1. حجاب زنان ما پلک چشمان مردان ماست. هرزه بودن آقایانی را که با حکم صیغه و ذکر نام خدا لاپوشانی می کنید، به مردان ایران زمین نچسبانید.

 3. خوبه خیلی افرین این کار حمایت نیستا وطن فروشی

  احتمالا از مرگ مهسا ناراحت هم نیستی فقط دنبال یه موقعیت خوب بودی روسریت رو در بیاری

  45
  10
  1. دقیقا حق با شماست، کلا مرگ یک دختر که مهم نیست، ظلمی که داره به مردم این مملکت می شه که اصلا مهم نیست، اجباری که پشت این حجابم هست که هیچ، مشکل ما فقط و فقط روسریست.

 4. من یک زن ایرانی مسلمانم به اراده خودم حجاب بر سر دارم چون حکم خداست برای حفاظت از خودمون،یعنی شما سلبریتی ها بیشتر از خدا میفهمین.

  49
  14
  1. من هم یک زن ایرانی مسلمانم. شرمم باد که در کشورم به نام حجاب و دینم، عزت زن می شکنند و کرامت انسان لکه دار می کنند.

 5. چرا موقعی که میترا استاد با هفت تیر نجفی کشته شد خفه خون گرفتید معلومه نون به نرخ روز خورید.

  27
  6
 6. خب هرکسی سیر گردد مست نگردد مرد است راجع همین بازیگران هست اینها توی مملکت اسلامی بابازی های آبکی ومسخره وضعیفشان پول هنگفت گرفتند وتابعیت سایر کشورها را به جیب زدند تا حالا هنجارشکنی وقانون شکنی کنند چون پشتشون به گرین کارتشون گرمه وقتی ابلهان را معروف ومشهور کنید همینه ..میگم اگر حجاب وگشت وپلیس بده چرا وقتی دخترکان بی حجابتون سوار تاکسی میشوند ومیبرنشون وبرنمی گردند دست به دامن همین پلیس میشوید که پیداشون کنند چرا از آمارتجاوز وربایش زنان به اصطلاح آزاد کشورهای اروپایی وآمریکایی چیزی نمی گویید..آها به نفعتون نیست ابلهان نان به نرخ روز خور..‌‌

  23
  8
 7. قر سرم که کشف حجاب کرد خوب شد این بنده خدا سکته کرد و مرد که شما به خواسته دلتون برسید .والاااااا

  13
  12
   1. اگر مسلمان است و آزاده، حریم و حرمت دارد !
    ولی اگر مسلمان نیست و یا کنیز و زرخرید است، حرمت زن آزاده را ندارد و به حکم اولیه سرلخت و بی حجاب هم می تواند باشد و نگاه کردن به او هم حرمت ندارد همانطور که نگاه به نامسلمان و کافر و مسیحی و یهودی و بی دین اشکالی ندارد

    2
    1
 8. یعنی به جان خودم قسم این افرادی که بهانه ی درگذشت آن خانم کشف حجاب میکنند حتی ذره ای به فکر ایشون و یا ناراحت نیستند، این ها فقط بهانه های الکی و دروغین است، حداقل جرأت داشته باشید و بگویید میخواهم خودم را به نمایش عموم بگذارم و لخت شوم، به شعور مردم توهین نکنید

  25
  11
  1. الان روسری رو از سرش برداشت، شما لختش کردی توذهنت؟ باریک الله. ایشون به حرمت جون یه انسان روسریش رو برداشت، ممنون می شم شما به شعور ما توهین نکنی…

 9. در زمانه آخرالزمانی هستیم که باید با چنین امتحانات اجتماعی پلیدیها از جامعه غربال شوندحالا می خواد شیوا باشه یا کتایون ریاحی باشه یا احمدی نژاد

  17
  9
 10. از یک طرف بازیگران اعلام خطر و نارضایتی می کنند از فساد در سینما و از یک طرف خواهان ازادی حجاب می شوند مطمئن باشید با رفع و ازادی حجاب وضع تجاوز به زنها بدتر می شود .

  17
  7
  1. حاج آقا ابوالفضل زدی تو خاکی و آدرس عوضی میدادی برادر!
   اگر تعداد تجاوزات به زنان ایرانی زیاد و زیادتر شده یا میشود!
   از حماقت و بیشرفی و نفهمی مردان هست که فکر میکنند یعنی این افکار پوچ رو مانند میخ طویله ایی در مغزشان فرو کردند و شستشوی مغزی شدند که هر زنی روسری ندارد باید بش تجاوز کرد!
   حال مرد مومن به چند سوال پاسخ بده:
   جرم کشف حجاب پیشتر هست یا تجاوز به ناموس دیگران؟
   آیا کشتن زن، خواهر، دختر بخاطر اینکه تن به ازدواج اجباری با پیرمرد یا پسرعمو یا مردی که مورد علاقه‌اش نیست و یاهرکس دیگری جرم نیست؟
   آیا پدری که دخترش رو بنابر ظن و شک میکشد جرم نیست؟
   آیا اعمال حیوانی و کشتن زنان بنام قتل های ناموسی جرم نیست؟
   فقط کشف حجاب جرم هست چونکه مردان میگویند و میخواهند؟
   و آخرین سوال، اگر خواهر یا مادر شخص شخیص شما کشف حجاب کرد آیا حاضری که خدای نکرد کشته شود یا مورد تجاوز قرار گیرد فقط بخاطر اینکه موهایش نمایان شده؟
   لطفا جواب منطقی بده رجوع به عقل و منطق جواب بده! نه مغلطه گویی و فلانی گفت و فلانی خواست و فرمان داد!

 11. ننگتان باد کثیف های اشغال
  که حتی تیک تائیدیه را هم اجازه نمیدهید بزنم.
  کثافت به فکرتان ، کثافت به روشتان و کثافت به قلب و مغز پلیدتان .
  آخرین بار هست که به سایت شما خود فروش می آیم

 12. مشکل اگه واقعا گرونی بود میامدن عین کارگران هفت تپه و هپکو اعتراض میکردن که رئیسی مشکلشون رو حل کرد چه بسا ماهم بهشون ملحق میشدیم ولی وقتی چادر از سر ناموس ایرانی میکشن پایین موضوع فرق میکنه وقتی پرچم و بنر امام حسین که درود خدا بر خون پاک باشه آتیش میزنن فرق میکنه وقتی اموال عمومی 18 آمبولانس و چند اتوبوس و ماشین های پلیس که وظیفغه آرامش زن و بچه مردم رو دارن، آتیش میکشن فرق میکنه
  وقتی به مقدسات توهین میکنن خیلی فرق داره ( اینا خطوط خیلی خیلی خیلی قرمز ماست)

 13. خدا میدونه چقدر از پول بیت المال برای جبران این خسارات باید پرداخت بشه به شخصه از سهمی که در بیت المال داشتم و به پای این شکستن و آتیش زدن ها باید بره نمیگذرم…. اون پول همه 85 میلیون ایرانیه که برای عمران کشوره
  اگه اختلاس ظلم به بیت الماله ، جبران خسارت های اغتشاشات هم ظلم به بیت الماله باید از جیب اغتشاشگر ها بدن تا ریال آخرش!
  و میگم اغتشاشگر چون رحمی در دلشون نبود نزدیک 20 نفر کشتن 20 مادر 20 پدر داغ دار 20 خانواده و فامیل مشکی پوش شد اینکه بدتر شد الان مهسا امینی تنش در گور آرومه ؟ الان فساد حل شد ؟ گرونی حل شد ؟ واقعا کی ما میخوایم از این جماعت بی فکر راحت بشیم ای خدا

 14. چه خوب شد که چهره بازیگران ریا کار مشخص شد
  اتفاقا گشت ارشاد باید اول به حجاب سلیبریتی ها رسیدگی میکرد تا الگوی دختران بی گناه نشوند .الان کشف حجاب کردن شما کار خیلی مهمی بود مثلا؟
  ارشاد را از بازیگران شروع کنید ..
  چطورشد در مقابل مرگ میترا استاد ساکت بودید و روسری از سر برنداشتین؟
  روح خانم امینی را ازار ندهید …
  کشف حجاب شما فقط بتعث کاهش محبویت شما شد

 15. چه جالب! اسمتون رو گذاشتید انصاف نیوز و فقط دیدگاه های موافق رژیم رو نشون می دید. اینه انصاف حسینی؟ احسنت …

 16. کتایون ریاحی و امثال این خانم بعد از صد سال میان میگن بهشون تجاوز شده با کشف حجابشون باید پرسید آیا خودتون راضی بودید یا نه؟
  کشف حجاب زمینه ساز تجاوزه

 17. متاسفانه حکومت در این سالها مردم را به سمت ریاکاری سوق داده است. این حرکت را تحسین میکنم.
  زهد پیدا کفر پنهان بود چندین روزگار، پرده از سر برگرفتیم این همه تزویر را

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا