خرید تور تابستان

پخش زنده فرانسه و اتریش 31 شهریور 1401 [+ساعت پخش]

پخش زنده فرانسه و اتریش 31 شهریور 1401 را با ما در انصاف ورزشی ببینید. دو تیم امشب از ساعت 22:15 به وقت ایران به مصاف هم می‌روند.

فرانسه پرستاره امشب از ساعت 22:15 به وقت ایران در پنجمین بازی از گروه 1 از سطح اول لیگ ملتهای اروپا میزبان اتریش رالف رانگنیک، سرمربی پیشین منچستریونایتد است. برای تماشای پخش زنده بازی فرانسه و اتریش 31 شهریور 1401 در ساعت شروع مسابقه یعنی 22:15 از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال فرانسه و اتریش 31 شهریور 1401

پخش زنده فرانسه و اتریش 31 شهریور 1401

فرانسه با وجود همه ستارگانش به عنوان قهرمان جهان عملکردی دور از انتظار در گروه خود در لیگ ملت‌ها داشته است و با تنها 2 امتیاز در رده چهارم جدول گروه است. آن‌ها برابر دانمارک شکست خوردند، دو تساوی برابر کرواسی و اتریش کسب کردند و در بازی چهارم برابر فرانسه شکست خوردند. 

اتریش اما دو شکست برابر دانمارک، 1 تساوی برابر فرانسه و یک پیروزی برابر کرواسی به دست آورده تا با 4 امتیاز در رده سوم و در تعقیب کرواسی 7 امتیازی باشد.

تنها تقابل دو تیم در سالیان اخیر مربوط به بازی رفت همین رقابت‌ها است که با نتیجه 1 بر 1 مساوی به پایان رسید. برای تماشای پخش زنده بازی فرانسه و اتریش 31 شهریور 140 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا