خرید تور تابستان

پخش زنده اسپانیا و سوئیس 2 مهر 1401

پخش زنده اسپانیا و سوئیس 2 مهر 1401 را با ما در انصاف ورزشی ببینید. دو تیم امشب و از ساعت 22:15 در جدالی حساس رویاروی هم می‌شوند.

اسپانیای 8 امتیازی و صدرنشین لوئیز انریکه امشب میزبان سوئیس 3 امتیازی است که در بازی چهارم با شکست پرتغال کار مهمی کرده اما این روزها قعرنشین جدول رده‌بندی گروه 2 از سطح 1 لیگ ملت‌های اروپا است. برای تماشای پخش زنده بازی اسپانیا و سوئیس 2 مهر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال اسپانیا و سوئیس 2 مهر 1401

پخش زنده اسپانیا و سوئیس 2 مهر 1401

اسپانیا رقابت‌های لیگ ملت‌های اروپا در دور گروهی را با دو تساوی ناامیدکننده برابر پرتغال و چک آغاز کرد اما در ادامه با دو پیروزی برابر سوئیس و چک و با توجه به شکست پرتغال برابر سوئیس در دور چهارم، 8 امتیازی شد و به صدر جدول رسید.

سوئیس اما بعد از سه شکست پیاپی برابر چک، پرتغال و اسپانیا، در نهایت در بازی چهارم خود دست به کار بزرگی زد و پرتغال را با یک گل شکست داد تا اولین 3 امتیاز این فصل را کسب کند.

دو تیم پیش از این 5 بار به مصاف هم رفته‌اند که حاصل آن 3 پیروزی برای اسپانیا و 2 تساوی بوده است. برای تماشای پخش زنده بازی اسپانیا و سوئیس 2 مهر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا