پخش زنده اسپانیا و سوئیس 2 مهر 1401

پخش زنده اسپانیا و سوئیس 2 مهر 1401 را با ما در انصاف ورزشی ببینید. دو تیم امشب و از ساعت 22:15 در جدالی حساس رویاروی هم می‌شوند.

اسپانیای 8 امتیازی و صدرنشین لوئیز انریکه امشب میزبان سوئیس 3 امتیازی است که در بازی چهارم با شکست پرتغال کار مهمی کرده اما این روزها قعرنشین جدول رده‌بندی گروه 2 از سطح 1 لیگ ملت‌های اروپا است. برای تماشای پخش زنده بازی اسپانیا و سوئیس 2 مهر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال اسپانیا و سوئیس 2 مهر 1401

پخش زنده اسپانیا و سوئیس 2 مهر 1401

اسپانیا رقابت‌های لیگ ملت‌های اروپا در دور گروهی را با دو تساوی ناامیدکننده برابر پرتغال و چک آغاز کرد اما در ادامه با دو پیروزی برابر سوئیس و چک و با توجه به شکست پرتغال برابر سوئیس در دور چهارم، 8 امتیازی شد و به صدر جدول رسید.

سوئیس اما بعد از سه شکست پیاپی برابر چک، پرتغال و اسپانیا، در نهایت در بازی چهارم خود دست به کار بزرگی زد و پرتغال را با یک گل شکست داد تا اولین 3 امتیاز این فصل را کسب کند.

دو تیم پیش از این 5 بار به مصاف هم رفته‌اند که حاصل آن 3 پیروزی برای اسپانیا و 2 تساوی بوده است. برای تماشای پخش زنده بازی اسپانیا و سوئیس 2 مهر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا