کنایه‌ی فاطمه شمس درباره‌ی مسیح علی‌نژاد: «گفت به خاطر پسرم»

و فراموش نکنیم: دلیل اصلی طلاق حجاب اجباری بود!

ادعای عجیب مسیح علی‌نژاد مبنی بر رهبری جنبش معترضان، واکنش‌هایی در پی داشته است ازجمله فاطمه شمس، نویسنده، درباره‌ی گذشته‌ی او افشاگری کرده است.

امین بزرگیان، جامعه‌شناس، با به اشتراک گذاشتن توییت مجله نیویورکر درباره‌ی مصاحبه‌ی این مجله با مسیح علی‌نژاد، به کنایه نوشت: «مسیح علی‌نژاد: «من این جنبش را رهبری می‌کنم.»»

فاطمه شمس، نویسنده و استادیار دانشگاه پنسیلوانیا، هم توییت کرده است:

«علینژاد کسی است که تا جایی که منافع شخصی‌اش ایجاب کرد از آخور اصلاح‌طلبان خورد. در سخت‌ترین سال‌های بعد از طلاقم با همسر سابقم معاشرت داشت و رابطه‌اش را با من که طردشده اصلاح‌طلبان بودم قطع کرد. بعدها از او پرسیدم: چطور توانستی؟ گفت به خاطر پسرم که کمبود پدر داشت مجبور بودم!

بعدها که مشکل کمبود پدر فرزندش برطرف شد و مواضع سیاسی‌اش تغییر کرد رفاقت‌هایش را هم به همان اقتضا تغییر داد. علی‌نژاد همواره از دوستانش به عنوان یک نردبان برای بالا رفتن و رسیدن به شهرت و قدرت استفاده کرد. چنین آدم فرصت‌طلبی برای رهبری یک جنبش عمیقاً عدالت‌طلب گزینه خطرناکیست.

و فراموش نکنیم: دلیل اصلی طلاق حجاب اجباری بود!»

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

 1. اولا که تا همین چند سال پیش شما با مسیح علی نژاد در لندن دیدار داشتید و عکس هایی دست در گردن هم در فیس بوک منتشر میکردید. پس بعدها که او رشد کرد احتمالا قطع رابطه کردید ! دوما شما که قبل از مهاجرت و قبل از طلاق همه جا با چادر بودید ! شما خودت عروش یک اصلاح طلب بودید و حسابی از آخور اونها خوردید و بعد نشد هم از توبره بخورید و هم از آخور! نمی شد هم از مواهب اصلاح طلبی برخوردار بشید و هم به حجاب که قانون هست پشت کنید! و لذا جیبهای مبارک را پر و فرار را بر تاهل و تعهد ترجیح دادید

  24
  11
  1. من نمی دونم چیزهایی که در مورد این خانم فاطمه شمط گفتی درسته یا دروغه ولی چیزاییزکه ایسون در خثوص میبح علی نراد گفت چندان بیراه نیست . کیه که این چیزها رو ندونه. علینژاد حتی از سرکرده الاهواز هم حمایت کرد. اگه هدفتون با ابن حرفها تبرئه علینژاد بود باید بگم تبرئه علی نژاد که کلا حتی به اعتراف خودش یک بیمار هست غیرممکنه ولی اگه هدفتون زدن این خانم بود باید بگم من ایشون رو نمی شناسم

 2. مسیح علینژاد یک مزدور فرصت طلب و نفرت پراکنه و ضد منافع ایران و ایرانی عمل میکنه
  اما اظهارات این خانم مخصوصا درباره ی شوهر سابقش هم باید راستی آزمایی بشه ، همسر ایشون حق دفاع از خودش رو داره

  29
  9
 3. بنظر این متن بیشتر از اینکه به ضرر علی نزاد باشه به نفعش هست اینکه منتقد مسایل شخصی مثل رابطه علی نزاد با همسر سابقش را پیش می کشد که هم زندگی خصوصی و حریم شخصی افراد هست هم همسر سابق چه ارتباطی با شما دارد .

 4. مگر شما از آخور اصلاح طلبان جایگاه اجتماعی و سیاسی پیدا نکردی ؟ مگر برنامه ریزی و تلاش برای ازدواج با همسر سابق از جمله محجبه شدن در دوران تحصیل برای نزدیک شدن به همسر سابق ،جز برای به دست آوردن شئونات اجتماعی و سیاسی بود که مصداق کامل فرصت طلبی محض است؟ مگر حضور شما در آکسفورد و بعدا به دست آوردن بورسیه تحصیلی جز به خاطر همسر سابقتان بود ؟ آیا رفاقت شما با مصی علینژاد جز به خاطر همراهی علیه اصلاح طلبان و بخصوص کم کردن تاثیر همسر سابق در فضای اجتماعی و سیاسی و آنهم بعد از طلاق بود ؟ آنچه مشخص است اینکه این توئیت نشاندهنده ذهن بیماری است که همچنان در گذشته شکست خورده خود مانده و البته بعید هم نیست بخشی از پروژه مصی علینژاد باشد !!!

  2
  1
 5. از توبره و آخور خوردن فاطمه شمس و مصی علینژاد نداره. همتون از یه کرباسید.
  در آخر یه لگد به حجاب اجباری هم زده که نگن داری مزخرف میگی

  2
  1
 6. چهره معصومه(مصی) علینژاد آدم را به یاد هند جگرخوار میندازه. کسی که با دشمنان ایران هم نشینی داره و آنها را تشویق به تحریم ایران میکنه اصلا انسان نیست. بنظرم باید دستگاه قضای کشور برای استرداد این انسان نمای بی هویت به پلیس اینترپل دستور قضایی صادر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا