خرید تور نوروزی

پناهیان: ادامه‌ی برپایی مجالس روضه پس از ماه صفر یکی از راه‌های حفظ حرمت‌هاست

فارس نوشت: «حجت الاسلام علیرضا پناهیان امشب در اجتماع عظیم عزاداران علی ابن موسی الرضا(ع) در حرم مطهر رضوی گفت: ما منکر اجرای قانون نیستیم اما اعتقاد داریم قانون به تنهایی اثرگذار نیست و در کنار ادب می تواند مثمر ثمر باشد.

وی با بیان اینکه جامعه ای که بجای ادب صرفا با قانون اداره شود محکوم خواهد بود، اظهار کرد: از سویی دیگر جامعه ای که ادب را الگوی خویش قرار دهد می تواند زمینه ظهور امام زمان(عج) را فراهم کند.

این استاد حوزه علمیه با تاکید بر اینکه در جمهوری اسلامی اصل بر حرمت‌ گذاری است، تصریح کرد: نظام اجتماعی کشور ما مبتنی بر حرمت نگهداشتن ولی خداست، به همین خاطر است دشمنان اسلام بارها در طول تاریخ به دنبال حرمت شکنی از دین و اولیای خدا بوده اند.

حجت الاسلام پناهیان با بیان اینکه خداوند نیز در قرآن کریم حفظ حرمت‌ ولی خدا را سفارش کرده است، اظهار کرد: ادامه برپایی مجالس روضه و زیارت امام حسین (ع) در محافل عمومی و خصوصی پس از پایان ماه صفر یکی از راه‌های این حفظ حرمت هاست.

وی تصریح کرد: شیعیان با برپایی مراسم عزاداری در ایام محرم و صفر پیام بزرگی در خصوص حفظ حرمت سالار شهیدان به جهان مخابره کردند»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. شمام بدت نمیاد اقای پناهیان هر روزه مردمو ماتم کنی ها
    یا شاید دستمزد منبر توی محرم و صفرو فاطمیه و… کفاف نمیده؟؟؟

  2. پس از ماه صفر!!!؟ دهه پناهیانیه!! نگران نشو منظورم از دهه، ده روز نیست، بلکه ده ماه است! دو ماه محرم و صفر و ده ماه پناهیانیه که جمعا میشود یکسال. چطوره جناب پناهیان!!؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا