خرید تور تابستان

اعتراض پلیس به مناظره‌های صداوسیما!

سردار قاسم رضایی، جانشین فرمانده کل انتظامی کشور گفت: مردم به صداسیما اعتراض دارند که چرا افرادی که به کشور و بیت المال خیانت کردند در صفحه زنده صدا و سیما می آورید.

به‌گزارش انصاف نیوز، شبکه‌های تلویزیون در شب‌های گذشته برنامه‌های مناظره را با موضوع گشت ارشاد، قانون حجاب، اعتراضات و… با حضور چهره‌هایی همچون محمد فاضلی، غلامحسین کرباسچی، مسعود پزشکیان، سعید شریعتی و… پخش کرده است.

فارس نوشت: «سردار سرتیپ قاسم رضایی جانشین فرماندهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در مراسم تشییع پیکر شهید مدافع امنیت «فرید کرم‌پور» که پیش از ظهر امروز در پرند برگزار شد، اظهار کرد: کسانی که در صنف های مختلف حرکت های نامربوط انجام دادند، در ریخته شدن خون این شهید سهیم هستند و علاوه بر درگاه الهی، باید به قانون و مردم پاسخ بدهند.

سردار قاسم رضایی - جانشین فرمانده ناجا

سردار رضایی تصریح کرد: مردم به صداسیما نیز اعتراض دارند که چرا افرادی که به کشور و بیت المال خیانت کردند در صفحه زنده صدا و سیما می آورید.

وی افزود: مزدوران چه آگاهانه و چه ناآگاه از آن سوی آبها فریب می خورند و آرامش کشور را به هم می زنند اما مردم اجازه نمی دهند خیانتکاران پا روی خون شهید بگذارند چنانکه در راهپیمایی کوبنده، پاسخ مزدوران را به خوبی دادند.

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی با بیان اینکه هدف دشمنان تضعیف امنیت ملی است، گفت: کسانی که از این مرزوبوم استفاده کرده و به جایی رسیده اند، امروز مزدورند و هر آشوبگر و فتنه گری بداند که این مسیر اشتباه است و باید برگردد.

سردار رضایی با بیان اینکه نیروی انتظامی افتخار دارد که بگوید ما خادم ملت هستیم، تاکید کرد: بدانند که به هیچ وجه اجازه عرض اندام به مزدوران و آشوبگران نخواهیم داد، هرچه شهید بدهیم در راه خود مصمم تر می شویم و در کنار مردم و خادم مردم هستیم.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی هرروز محکم تر، مقتدر تر و مهربان تر است ادامه داد: دشمن فهمیده است که نیروی انتظامی از مردم و برای مردم بوده و حافظ دستاوردهای انقلاب، مطیع امر رهبری و دشمن شناس است، هرروز یک فتنه درست می کنند و در مورد یک موضوع عادی فتنه گری کردند.

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی با اشاره به اینکه فرید کرم‌پور، در راه خنثی سازی فتنه شهید شد، بیان کرد: پیام این شهید پیام انقلابی و لبیک یا خامنه ای و لبیک یا حسین است و به تاسی از بیانات حاج قاسم سلیمانی، ما ملت امام حسینیم، ما ملت شهادتیم.

سردار رضایی با بیان اینکه انقلاب فتنه های زیادی را خنثی کرده و این هم فتنه دیگری از دشمنان بود، یادآور شد، انقلاب در سال ۴۳ به تبعیت از عاشورا کلید خورد و در سال ۵۷ نیز مرحله بعدی آن کلید خورد و انقلاب ادامه دارد همچنان که نهضت عاشورا تا قیامت ادامه دارد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی شعاعی از عاشورا است و این شهید نیز در مسیر عاشورا به شهادت رسید، گفت: شهید کرم‌پور راه شهدا را طی کرد، مدافع امنیت و پاسدار دستاوردهای انقلاب شد. امروز میزبان خود شهید است، شهید شما را گرامی می دارد همچنان که شما شهید را گرامی می دارید»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

 1. سردار عزیز به عنوان طلبه کوچک میگم شما حق ندارید از طرف مردم حرف بزنید راه حل مشکلات اخیر یه چیز است و آن هم رفراندوم

  5
  4
 2. مردم اعتراض دارند، مردم اجازه نمی دهند، مردم پاسخ کوبنده میدهند!!! سردار گرامی، چگونه به این نتایج رسیده آید!؟ آیا ۸۰ میلیون مردم ایران به شخص جنابعالی مراجعه کرده و این ادعاهای شما را خواستار شده اند!؟ آیا جنابعالی از ۸۰ میلیون نفر مردم ایران نظرسنجی کرده اید!؟ یا شاید مردم از نظر شما، عده ای معدودند که خودتان میدانید چه کسانی هستند!؟
  چرا هر اتفاقی که افتاد، اینقدر ازطرف مردم خود را نماینده میدانید!!؟

  5
  1
 3. سلام. اشتری کجاست سردار. باز به شرفت که از نیروهای مظلومت دفاع کردی. دستور گشت رو دادستانی میده و شما مجبور به اجرا هستید و تحت فشار دستورات. سیبل حملات شما شدین. اگر چه با گشت ارشاد موافق نیستم ولی میدونم مشکل شما نیستید. اشتری احمدی مقدم رادان تیم اصفهانی هیچگاه پاسخگو نیستن. میدونم چاپ نمیکنی انصاف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا