پخش زنده بایرن مونیخ و بایر لورکوزن 8 مهر 1401

پخش زنده بایرن مونیخ و بایر لورکوزن 8 مهر 1401 را با ما در انصاف ورزشی ببینید. دو تیم امشب و از ساعت 22 به وقت ایران به مصاف هم می‌روند.

بایرن مونیخ امشب و از ساعت 22:00 به وقت ایران در استادیوم زیبای آلیانز آرنا میزبان بایر لور کوزن است. برای تماشای پخش زنده بازی بایرن مونیخ و بایر لورکوزن 8 مهر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ و بایر لورکوزن 8 مهر 1401

پخش زنده بایرن مونیخ و بایر لورکوزن 8 مهر 1401

بایرن ناگلزمن هرچه در اروپا خوش درخشیده، این روزها وضع خوبی در بوندسلیگا ندارد و به طرزی ناباورانه با 12 امتیاز تا پایان هفته هفتم، در رده پنجم جدول جای گرفته، حال آنکه یونیون برلین با 17، دورتموند با 15، فرایبورگ با 14 و هوفنهایم با 13 امتیاز در رده‌های اول تا چهارم جدول جای دارند.

اتفاقا اوضاع لورکوزن نیز بهتر نیست و تیم سردار آزمون،‌ ستاره تیم ملی ایران، در فصل جدید بعد از چند باخت بد به مرور امتیازاتی کسب کرده و حالا با 5 امتیاز از 7 مسابقه در رده پانزدهم جدول جای دارد.

در 5 تقابل آخر دو تیم، بایرن 4 بار پیروز شده و 1 بازی به تساوی انجامیده است. آخرین شکست بایرن برابر لورکوزن نیز به سال 2019 مربوط است. برای تماشای پخش زنده بازی بایرن مونیخ و بایر لورکوزن 8 مهر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا