خرید تور تابستان

پیام مولوی عبدالحمید درباره‌ی اتفاقات امروز زاهدان

مولوی عبدالحمید در واکنش به اتفاقات و حوادث امروز (8 مهرماه 1401) در زاهدان، دقایقی بعد از این حوادث، در پیامی ویدئویی عموم مردم را به «حفظ آرامش» و «اجتناب از هر نوع تعرض و تحریک» توصیه و تأکید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر امام‌جمعه اهل‌سنت زاهدان، متن پیام مولوی عبدالحمید به شرح زیر است:

«مردم شریف شهرستان زاهدان و استان سیستان‌وبلوچستان! حادثه‌ای که امروز (جمعه 8 مهرماه 1401) بعد از مراسم نماز جمعه در زاهدان پیش آمده است بسیار تلخ و ناگوار است. این حادثه مورد بررسی قرار می‌گیرد تا مشخص شود چه دست‌هایی در کار بوده که این حادثه پیش بیاید.

آنچه در حال حاضر به شدت مورد نیاز جامعۀ ماست حفظ آرامش است که مردم عزیز زاهدان و استان به شایعات و تحریکات توجه نکنند و آرامش خودشان را حفظ کنند و از هر نوع تعرض و تحریکی در این شرایط اجتناب کنند. هرگونه تحریک در این شرایط مشکل‌ساز خواهد بود. تأکید می‌کنم بر اینکه در شهر و استان و در راه‌ها آرامش حفظ شود تا این مسأله مورد بررسی جدی قرار بگیرد.

مواظب باشیم که بسیاری از دشمنان اهداف دیگری دارند و از شرایط بحرانی سوءاستفاده می‌کنند. لذا به این دشمنان قسم‌خورده فرصت ندهیم که منطقه را متشنج کنند و برادرکشی راه بیندازند.

مجدد تأکید می‌کنم و این پیام بنده را به همه برسانید که در شرایط کنونی حفظ آرامش و امنیت بسیار مهم است تا حق و باطل مشخص بشود»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. این بابا 4 کلمه حرف حسابی بلد نبود بزنه یا اینکه بد جوری ترسوندندش بهر حال هرچی هست زیر سر همین … است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا