پخش زنده استقلال و گل گهر 9 مهر 1401

پخش زنده استقلال و گل گهر 9 مهر 1401 را با ما در انصاف ورزشی ببینید. دو تیم امروز در هفته هفتم لیگ برتر خلیج فارس به مصاف هم می‌روند.

گل گهر جذاب امیر قلعه نویی امروز در حساس‌ترین بازی هفته هفتم لیگ برتر خلیج فارس از ساعت 18:30 در سیرجان میزبان استقلال ریکاردو ساپینتو است که فصل ایده‌آلی نمی‌گذراند. برای تماشای پخش زنده بازی استقلال و گل گهر 9 مهر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال استقلال و گل گهر 9 مهر 1401

پخش زنده استقلال و گل گهر 9 مهر 1401

گل گهر 12 و استقلال 11 امتیازی هر دو این روزها در تعقیب پرسپولیس سرحال 14 امتیازی یحیی گل محمدی هستند. گلگهر در 5 بازی آخر خود 3 تساوی و 2 برد به ترتیب برابر مس کرمان، مس رفسنجان، سپاهان، پیکان و ملوان ثبت کرده است و در مجموع نتایج قابل قبولی کسب کرده است.

استقلال اما در 5 بازی آخر خود سه پیروزی برابر مس کرمان، ملوان و نساجی و 2 تساوی برابر پیکان و نفت مسجد سلیمان ثبت کرده است.

نکته مهم درباره 7 تقابل رویاروی دو تیم در سالیان اخیر اینکه 6 بار استقلال و تنها 1 بار گل گهر به پیروزی رسیده‌اند. برای تماشای پخش زنده بازی استقلال و گل گهر 9 مهر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا