پخش زنده نساجی و نفت مسجد سلیمان 9 مهر 1401

پخش زنده نساجی و نفت مسجد سلیمان 9 مهر 1401 را با ما در انصاف ورزشی ببینید. دو تیم امروز از ساعت 18 به وقت ایران به مصاف هم می‌روند.

نساجی مازندران امروز و از ساعت 18 در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر میزبان نفت مسجد سلیمان است. برای تماشای پخش زنده بازی نساجی و نفت مسجد سلیمان 9 مهر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال نساجی و نفت مسجد سلیمان 9 مهر 1401

پخش زنده نساجی و نفت مسجد سلیمان 9 مهر 1401

نساجی مازندران با سرمربیگری حمید مطهری این روزها با 6 امتیاز از 6 مسابقه گذشته در رده یازدهم جدول جای دارد. قهرمان جام حذفی ایران در 5 بازی آخر خود در همه رقابت‌ها، 2 شکست، 2 تساوی و تنها 1 پیروزی برابر مس کرمان داشته است.

نفت مسجد سلیمان که شاید بتوان از آن به عنوان شگفتی‌ساز فصل جدید یاد کرد نیز با 8 امتیاز در جایگاه هشتم قرار گرفته و در 5 بازی آخر در همه رقابت‌ها دو تساوی برابر استقلال و هوادار، 1 شکست برابر پرسپولیس و 2 برد برابر صنعت نفت و مس کرمان ثبت کرده است.

حاصل 8 تقابل آخر دو تیم نیز 3 برد برای نساجی و البته 5 تساوی بوده تا در همه سالیان اخیر، ببرهای مازندران برابر نفت مسجد سلیمان شکست‌ناپذیر باشند. برای تماشای پخش زنده بازی نساجی و نفت مسجد سلیمان 9 مهر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا