پخش زنده فولاد و مس کرمان 9 مهر 1401

پخش زنده فولاد و مس کرمان 9 مهر 1401 را با ما در انصاف ورزشی ببینید. دو تیم در هفته هفتم لیگ برتر خلیج فارس به مصاف هم خواهند رفت.

فولاد جذاب جواد نکونام امروز و از ساعت 19:00 به وقت ایران در خوزستان میزبان مس کرمان است. برای تماشای پخش زنده بازی فولاد و مس کرمان 9 مهر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال فولاد و مس کرمان 9 مهر 1401

پخش زنده فولاد و مس کرمان 9 مهر 1401

فولاد پرستاره و تقویت شده که این روزها تنها نماینده فوتبال ایران در آسیا است، امروز و از ساعت 19 به وقت ایران در یک جدال حساس میزبان مس کرمان است.

فولاد با 9 امتیاز در رده پنجم است و در 5 بازی آخر خود 3 تساوی بدون گل برابر مس رفسنجان، پرسپولیس و صنعت نفت آبادان ثبت کرده و 2 برد برابر سپاهان و تراکتور به دست آورده است.

مس کرمان اما دو تساوی برابر ذوب آهن و گل گهر، 2 شکست برابر استقلال و نساجی و یک پیروزی برابر پیکان داشته است. تیم تازه لیگ برتری شده کرمانی، این روزها با 5 امتیاز در رده دوازدهم جدول جای گرفته است.

در 9 تقابل دو تیم در سالیان گذشته، فولاد تنها 2 بار پیروز شده حال آنکه مس کرمان 4 پیروزی داشته است. برای تماشای پخش زنده بازی فولاد و مس کرمان 9 مهر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا