پخش زنده ذوب آهن و پیکان 9 مهر 1401

پخش زنده ذوب آهن و پیکان 9 مهر 1401 را با ما در انصاف ورزشی ببینید. دو تیم امروز در هفته هفتم لیگ برتر خلیج فارس ایران به مصاف هم می‌روند.

ذوب آهن نسبتا موفق مهدی تارتار امروز و از ساعت 19:00 در ورزشگاه فولادشهر میزبان پیکان سید مجتبی حسینی است که همواره در سالیان اخیر عملکرد خوبی داشته است. برای تماشای پخش زنده بازی ذوب آهن و پیکان 9 مهر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال ذوب آهن و پیکان 9 مهر 1401

پخش زنده ذوب آهن و پیکان 9 مهر 1401

ذوب آهن 6 امتیازی که در رده دهم جدول لیگ برتر قرار دارد، هر 6 هفته گذشته لیگ را با تساوی به پایان رسانده و نه شکستی داشته و نه پیروزی! آن‌ها به ترتیب برابر پرسپولیس، تراکتور، مس رفسنجان، ملوان، سپاهان و مس کرمان به تساوی رسیده‌اند و استاد تساوی‌های فصل جدید هستند.

پیکان اما در 5 بازی آخر خود در رقابت‌های فصل جاری، 2 تساوی برابر استقلال و نساجی، 2 شکست برابر گل گهر و مس کرمان و البته 1 برد برابر ملوان داشته است. آنها با 8 امتیاز در رده نهم جدول جای دارند.

در 5 تقابل آخر دو تیم، 4 بار پیکان پیروز شده و 1 بازی هم به تساوی انجامیده است، اما در مجموع 18 تقابل دو تیم در سالیان اخیر، ذوب آهن با 8 برد در برابر 5 برد پیکان وضع بهتری دارد. برای تماشای پخش زنده بازی ذوب آهن و پیکان 9 مهر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا