پخش زنده اتلتیکو مادرید و سویا 9 مهر 1401

پخش زنده اتلتیکو مادرید و سویا 9 مهر 1401 را با ما در انصاف ورزشی ببینید. دو تیم امشب در هفته هفتم لالیگا به مصاف هم خواهند رفت.

اتلتیکوی دیگو سیمئونه امشب و از ساعت 20:00 به وقت ایران در واندامتروپولیتانو میزبان سویای خولن لوپتگی است. برای تماشای پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید و سویا 9 مهر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید و سویا 9 مهر 1401

پخش زنده اتلتیکو مادرید و سویا 9 مهر 1401

اتلتیکو که با 10 امتیاز در رده هفتم جدول است، فصل خیلی ایده‌الی ندارد و در لیگ اصلا خوب نبوده است. آن‌ها در 5 بازی آخر دو برد برابر سلتا و پورتو، 2 شکست برابر لورکوزن و رئال و یک تساوی برابر سوسیداد ثبت کرده است.

سویای پرستاره لوپتگی اما بسیار بد بوده و برخلاف انتظارات، این روزها با 5 امتیاز در جایگاه پانزدهم جدول لالیگا جای دارد. آن‌ها در 5 بازی آخر خود البته بهتر شده‌ و 2 تساوی برابر ویارئال و کپنهاگن، یک برد برابر اسپانیول و دو شکست برابر منچستر سیتی و بارسا داشته‌اند.

نکته جالب درباره تقابل‌های رودروری دو تیم اینکه در 5 بازی آخر، 2 تساوی، 1 پیروزی برای اتلتیکو و دو برد برای سویا ثبت شده است. در مجموع 28 تقابل دو تیم در سالیان اخیر اما این اتلتیکو است که با 10 برد در برابر تنها 6 برد سویا دست بالا را دارد. برای تماشای پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید و سویا 9 مهر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا