پخش زنده میلان و امپولی 9 مهر 1401

پخش زنده میلان و امپولی 9 مهر 1401 را با ما در انصاف ورزشی ببینید. دو تیم امشب در هفته هشتم سری آ به مصاف هم خواهند رفت.

آث میلان، مدافع عنوان قهرمانی سری آ امشب در جدالی حساس به مصاف امپولی می‌رود. برای تماشای پخش زنده بازی میلان و امپولی 9 مهر 1401 در ساعت شروع مسابقه یعنی 22:15 از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال میلان و امپولی 9 مهر 1401

پخش زنده میلان و امپولی 9 مهر 1401

آث میلان 14 امتیازی در رده پنجم جدول سری آ جای دارد و در فصل جاری رقابت‌ها عملکرد نسبتا خوبی از خود به جا گذاشته است. آن‌ها در 5 بازی آخر خود در همه رقابت‌ها 3 پیروزی برابر سمپدوریا، اینتر و دیناموزاگرب کسب کرده‌ و یک تساوی با سالزبورگ دارند و 1 بار هم برابر ناپولی شکست خورده‌اند.

امپولی اما که با 7 امتیاز در رده چهاردهم جدول است، 6 امتیاز را در 5 بازی آخر کسب کرده است و این نشانه یک روند رو به رشد است. آن‌ها در 5 بازی آخر و بعد از 3 تساوی برابر لچه، ورونا و سمپدوریا، برابر رم شکست خوردند اما در هفته بعد بر بولونیا پیروز شدند.

در 10 تقابل دو تیم در سالیان اخیر، میلان 5 بار و امپولی تنها 1 بار پیروز شده‌اند. در 5 تقابل اخر دو تیم، 3 بار میلان پیروز شده، 1 بار امپولی و 1 بازی هم به تساوی انجامیده است. برای تماشای پخش زنده بازی میلان و امپولی 9 مهر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا