پخش زنده فرمول 1 امروز 10 مهر 1401

پخش زنده فرمول 1 امروز 10 مهر 1401 را در انصاف ورزشی ببینید. رانندگان امروز از ساعت 15:30 به وقت ایران رقابت حساس خود را آغاز می‌کنند.

فرمول 1 فصل 2022 به حساس‌ترین مقاطع خود رسیده و امروز در رقابت جذاب سنگاپور رانندگان کار خود را پیگیری می‌کنند. برای تماشای پخش زنده فرمول یک 10 مهر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فرمول یک امروز 10 مهر 1401

پخش زنده فرمول 1 امروز 10 مهر 1401

رانندگان و تیم‌ها قرار است به ترتیب برای عنوان قهرمانی رانندگان جهان و قهرمانی سازندگان جهان به رقابت بپردازند. انتظار می‌رود در مسابقات قهرمانی ۲۰۲۲ تغییرات قابل توجهی در مقررات فنی این ورزش ایجاد شود.

این تغییرات قرار بود در سال ۲۰۲۱ معرفی شود، اما به دلیل شیوع بیماری همه‌گیر کووید-۱۹ تا سال ۲۰۲۲ به تأخیر افتاد. ماکس فرستاپن که برای ردبول ریسینگ رانندگی می‌کند، مدافع عنوان قهرمانی رانندگان خواهد بود، در حالی که مرسدس مدافع عنوان قهرمانی سازندگان خواهد بود.

این مسابقات در بیست و سه جایزه بزرگ برگزار می‌شود که در سرتاسر جهان برگزار خواهد شد و قرار است زودتر از سال‌های اخیر به پایان برسد تا از همپوشانی با جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ جلوگیری شود. برای تماشای پخش زنده فرمول یک امروز 10 مهر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا